Přejít na obsah

chyba spínače S


roubic

Doporučené příspěvky

zdravim lidi měl bych dotaz mám Fabii I RS a mám automatické zamikání dvěří při rychlosti 20 KM/H jenom že když zastavim a vyndám klíček tak by se to mělo odemknout a rosvítit světlo nad hlavou jenom ani jedno nic neudělá kámoš mi to píchnul na PC a napsalo mu to CHYBA SPÍNAČE TYPU S neví někdo prosim co to je ? a jak to opravit ? děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že ne rozjedu se a při 20 KM/H se zamkne a pak když přijedu vypnu motor vyndám klíček tak to neodemkne ani nerosvítí světli nad hlavou

a ještě mi na to kámoš koukal a mám tam nastavený že při vyndání klíčku by se to mělo odemknout

Editováno: , autor: cartmanko
dodrzuj pravidla!!! necituj prispevky nad sebou a edituj si ich! Inak dostanes varovanie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kontakt má svoju poistku č.10 - pozri tú. Ak je OK, treba hľadať chybu buď na spín. skrinke alebo BSG - konektor XS4 poz. 2 - siggnál S kontaktu spínacej skrinky. Tu by sa malo objaviť + 12V po vytiahnutí kľúčika zo spínacej skrinky - potom BSG zapína osvetlenie, prípadne posiela signál na odomknutie do komfortky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...