Přejít na obsah

SPZ - vlastní výroba


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Vytvářím si vlastní SPZ - samolepku, kterou plácnu pak na předek, klasická se tam nedá dost dobře uchytit, vím, že se to nesmí, řekl mi to moc milý pán na ministerstvu dopravy, ale chci to zkusit, lepší, jak když tam nemám nic no ne?

Ale poraďte mi, jestli už někdo něco takovýho dělal, jakej jste třeba použili font a jaký máte zkušenosti s policií. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když tak koukám na tvůj nárazník, tady bude asi každá rada drahá... <_< . Leda na ten tahokov (jestli to je teda to, co si myslím) a beztak to asi nesplní zákonnné požadavky - ale pořád lepší, než samolepka.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to mi asi ještě chybí. Ale říkal jsem si, že bych nastříkal zadní značku tím reflexním šmejdem, údajně se pak nedá značka vyfotit...

Stejně se na tu značku asi vykašlu, vemou mi papíry hned druhýho sedmý a bude. :angry:

:D:D:D takovych aby bylo co nejvice hned 2.7. Tobe to samo nepreju, ale idiotum ano! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale říkal jsem si, že bych nastříkal zadní značku tím reflexním šmejdem, údajně se pak nedá značka vyfotit...

Je to totálna blbosť. Videl som jeden test na tieto spreje v TV, vyskúšali všetky dostupné značky na trhu. Nastriekali, nechali zaschnúť a fotili to pri rôznych rýchlostiach a v rôznych denných dobách /slnko,tma/. No a aký bol výsledok, samozrejme značka dobre čitateľná, aj po niekoľkých vrstvách tej sračky. Tiež mimo iného testovali aj vplyv CD-čka zaveseného na spätnom zrkadle, akože to má odraziť blesk a foto nič nezachytí. Samozrejme výsledok taký istý ako prim reflexnom spreji. Čo k tomu doddať. Oblbovačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, že jsou to fakt STčka, to se už možná přesvědčilo hodně z nás, žádný oplastovaný " socky " to fakt nejsou. Vnitřek kůže, vyhřívaný sedačky, prostě klasika výbava ST. A hlavně, fakt jedou, vlastní zkušenost z dálnice za Olomoucí, jak tam stávají s radarem furt z toho kopce a potom ....

ale k tématu, samolepku jako SPZ????? fakt né, kamoš odjížfěl z Renocaru, měl vpředu samolepku místo SPZ, kontrola, závada na vozidle, pokuta a jelikož vozidlo nesplňovalo podmínky provozu na pozemních komunikací, tak zakázána další jízda, leda, že by závadu odstanil na místě. Kamo vzal nálepk (SPZ), a i s lakem šla dolů.

PS: a od 1.7.2006 to bude vadit ještě víc, to si piš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až na STéčka FORD MONDEO,nedoporučuji se s nimi honit ;) vcelku našlaplé :D  :D

prej uz ST nemaj ze je to prej jen tak oplastovany ale uvnit socka...tak nevim co je na tom pravdy

Já slysěl, že mají tu nejsilňější verzi a mají jí prý ještě Čiplou bylo to v autosalonu dělali nějaký test. Mě dostala ta aféra, že tam mají kožený sedačky a cd rádio, když si kupuješ tohle Mondeo tak to snad ani neprodávají bez té výbavy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...