Přejít na obsah

k nasrání


dattel

Doporučené příspěvky

Dopravní policisté mě pěkně ser..u. Některé jejich výklady některých zákonů či ustanovení jsou poněkud, řekněme svérázná a u soudu by s tím měli hodně velký problém obstát. Měl jsem s nimi bohužel taky nemalý problém a u soudu byli ty jejich teorie v pytli. Někdy jen těží z nevědomosti řidičů a dělají z nich hlupáky :rock:

BTW: Pokud vletíte někdo do neoznačeného výmolu, díry, tak určitě zavolejte nehodáře a trvejte na nafocení a sepsání protokolu. Máte velice reálnou šanci vymáhat náhradu škody po správci komunikace. Proto taky silničáři s velikou oblibou řeší výtluky osazením značky označující výmoly a ev.sníženou rychlostí, protože když si někdo v takto označeném úseku rozbije auti, udělají na něj dlouhý nos, protože je to označeno... ;) Pokud to neoznačí, jsou sami proti sobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopravní policisté mě pěkně ser..u. Některé jejich výklady některých zákonů či ustanovení jsou poněkud, řekněme svérázná a u soudu by s tím měli hodně velký problém obstát. Měl jsem s nimi bohužel taky nemalý problém a u soudu byli ty jejich teorie v pytli. Někdy jen těží z nevědomosti řidičů a dělají z nich hlupáky :rock:

BTW: Pokud vletíte někdo do neoznačeného výmolu, díry, tak určitě zavolejte nehodáře a trvejte na nafocení a sepsání protokolu. Máte velice reálnou šanci vymáhat náhradu škody po správci komunikace. Proto taky silničáři s velikou oblibou řeší výtluky osazením značky označující výmoly a ev.sníženou rychlostí, protože když si někdo v takto označeném úseku rozbije auti, udělají na něj dlouhý nos, protože je to označeno... ;) Pokud to neoznačí, jsou sami proti sobě...

Presne tak, v Brne jsem vjel do neoznaceneho vymolu a zavolal Policii. Sepsali jsme protokol a jeste mi poradili kam se obratit kvuli uhrade skody. Znicenou pneumatiku, serizeni geometrie a prezuti mi pak Sprava silnic Brno uhradila v plne vysi bez jakychkoliv problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopravní policisté mě pěkně ser..u. Některé jejich výklady některých zákonů či ustanovení jsou poněkud, řekněme svérázná a u soudu by s tím měli hodně velký problém obstát. Měl jsem s nimi bohužel taky nemalý problém a u soudu byli ty jejich teorie v pytli. Někdy jen těží z nevědomosti řidičů a dělají z nich hlupáky :rock:

BTW: Pokud vletíte někdo do neoznačeného výmolu, díry, tak určitě zavolejte nehodáře a trvejte na nafocení a sepsání protokolu. Máte velice reálnou šanci vymáhat náhradu škody po správci komunikace. Proto taky silničáři s velikou oblibou řeší výtluky osazením značky označující výmoly a ev.sníženou rychlostí, protože když si někdo v takto označeném úseku rozbije auti, udělají na něj dlouhý nos, protože je to označeno... ;) Pokud to neoznačí, jsou sami proti sobě...

Dobrá rada nad zlato...jen snad...tím nehodářem myslíš koho?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopravní policisté mě pěkně ser..u. Některé jejich výklady některých zákonů či ustanovení jsou poněkud, řekněme svérázná a u soudu by s tím měli hodně velký problém obstát. Měl jsem s nimi bohužel taky nemalý problém a u soudu byli ty jejich teorie v pytli. Někdy jen těží z nevědomosti řidičů a dělají z nich hlupáky  :rock:

BTW: Pokud vletíte někdo do neoznačeného výmolu, díry, tak určitě zavolejte nehodáře a trvejte na nafocení a sepsání protokolu. Máte velice reálnou šanci vymáhat náhradu škody po správci komunikace. Proto taky silničáři s velikou oblibou řeší výtluky osazením značky označující výmoly a ev.sníženou rychlostí, protože když si někdo v takto označeném úseku rozbije auti, udělají na něj dlouhý nos, protože je to označeno...  ;)  Pokud to neoznačí, jsou sami proti sobě...

Dobrá rada nad zlato...jen snad...tím nehodářem myslíš koho?:)

Nehodovku Policie ČR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu tabulu tam postavili len koli tomu betonovemu podkladu...inak by mozno je.la do jarku a nebola by vidiet vobec...

...lepsie toto ako nic a podla mna je to dobre viditelne a mozte byt radi ze to tak je.. u nas sa takymito vecami ani netrapia... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...