Přejít na obsah

DOT OII nefunguje


jvojta

Doporučené příspěvky

Dobry den , mám Tdi O II rok 2006 ted se se mi objevil problem s Max DOT

začne chybně zobrazovat až celý zčerná , poprvé se objevilo začátkem ledna 2010 , přičítal jsem to vlhkosti . Parkuji totiž venku.

Dnes se závada objevila znovu , nejprve kostičky pak posun znaku vše je nečitelné a později zcela černé . Při jízdě se někdy dostane do normalu a zase ukazuje

je to ale zcela nahodilé. Napadá někoho čím může být způsobené ?

Moc děkuji

Prosím o pomoc od znalců - musí se vyměnovat celá přístrojová deska nebo lze měnit samostatně jen display MAXIDOTu

Díky

Editováno: , autor: jvojta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den , mám Tdi O II rok 2006 ted se se mi objevil problem s Max DOT

začne chybně zobrazovat až celý zčerná , poprvé se objevilo začátkem ledna 2010 , přičítal jsem to vlhkosti . Parkuji totiž venku.

Dnes se závada objevila znovu , nejprve kostičky pak posun znaku vše je nečitelné a později zcela černé . Při jízdě se někdy dostane do normalu a zase ukazuje

je to ale zcela nahodilé. Napadá někoho čím může být způsobené ?

Dnes jsem závadu upřesnil , vzniká opakovaně vždy cca po 50 minutách jízdy , nejprve DOT bliká pak zobrazení zrcadlově a nasledně skončí černý display .

Po cca hodine zastavení opět funguje ale jen těch 50 minut , je to na zbláznění .

Na dotaz v servisu mluvili cosi o výměně RJ za cca 18 000 to mě připadá hrozný !?

Neměl někdo podobný problém , nebo neznáte někoho kdo dokáže zkontrolovat a opravit ?

Moc děkuji

post-42526-1263229781_thumb.jpg

post-42526-1263229829_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dle mého názoru to je evidentně chyba v těch budíkách obecně. Odhaduju, že chcou měnit celý budíky.

Sežeň si nový cena cca 6000,-Kč třeba na www.skodateile.cz a pak někoho popros, aby ti to tam dal a nakódoval za nějaký bakšiš. Mohu doporučit třeba uživatele ferda25. Ten možná sežene i budíky a jenom tam pojedeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, taky jsem řešil špatné zobrazení Maxíku, byl to vadný display. V bazáči nabízí jakub.facelift nové displaye na výměnu, vzal jsem si jeden, kamarád mi ho vyměnil (není to těžké, trvá cca 10 min) a už je to v pohodě.. Takže Maxíkům zdar! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak maxiky odchazi jeden za druhym staci menit jen ten samotny display.Pokud budete chtit opravit tak mifii@tv-video-sat.cz nebo 777932380 displaye mam skladem a vymena u O2 neni tezka je to na konektorech nemusi se letovat jako u starsich O1. ;) zaruku drzim jen kdyz menim sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...