Přejít na obsah

testovani doma


zdesim

Doporučené příspěvky

zdravim,

pred montazi do auta bych chtel vyzkouset funkcnost zarizeni, zkousim snimac natoceni volantu.

Zapojeni mam HEX-CAN kabel - konektor diagnostiky z auta - konektor ke snimaci - snimac natoceni volantu.

snimac jsem propojil s can sbernici s kabelem, propojil jsem i napajeni a zem, (snimac ma sbernici, zem a 2x napajeni)

VAG805 se mi s adresou 04 (snimac uhlu rizeni) nespoji. Zkousel jsem zakoncit sbernici na obu stranach 120ohm, vysledek stejny - nespoji se.

Lze to takhle zkouset? Kde mam hledat chybu? (snimace mam 2, ani s jednim se nespoji - oba maji byt funkcni, kabel v aute funguje)

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem to vyzkouset driv nez to namontuju do auta, mam venku i RJ ESP, kdyz to spojim bez gateway na stole, tak to pujde zkontrolovat?

pouze RJ ESP + krouzek pod volant (duosensor zatim nemam), precist v RJ ESP udaje?

Vadi zapnuti napajeni bez brzdove kapaliny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, dik za rady

takze na stole spojim CAN od esp s CANem cidla a budiku pin 19 a 20

na budiky pin 27 a 28 pripojim CAN kabelu

Nestane se neco ESP kdyz ji zapnu bez brzdovky, nepridre se nejaky ventil, nevytecou zbytky brzdovky na stul??

Jak se chova RJ ESP bez cidel zrychleni, uhlu rizeni, funguje jako ABS(ASR) ? (zkousel bych cidla az po zadelani do auta - teda doufam, ze budou rovnou fungovat)

Jeste mam jeden dotaz na zapojeni:

k jednotce bud pripojim 2 cidla na: 6, 24, 26 a 40 (schema do listopadu 2001)

nebo 1 duosensor na: 6, 24, 25, 29 (schema od listopadu 2001)

K moji jednotce 1C0 907 379 E mam koupit 2 samostatna cidla, nebo duosensor? Rok vyroby jsem na ni nenasel.

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...