Přejít na obsah

(O1) Popelník


feggy

Doporučené příspěvky

Dobrý den

chtěl bych se Vás zeptat - nejde mi zvřít popelník při zavření se opět otevře lze to nějak rozebrat a opravit

díkyza pomoc

feggy@seznam.cz

Mám ten samý problém, je tam taková západka, zkoušel jsem to bez popelníku a to je bez problému, jak tam dám popelník, tak to buď to nejde, nebo se to tam tak zavře že to vždy křupne když ho chci otevřít (šťouchnutím do vrchní části)!Zkus to bez popelníku! Na levé straně u řidiče je taková západka! Zkus jí šoupnout jako nahoru, je na otočném kolíčku! Začíná zase už zima a v autě všechno tuhne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás

tak už sem ten problém vyřešil. Jak je tam ta západka - tak v té západce jezdí takový čudl ( který je asi tak 2-3mm velký ), který je součástí "víčka popelníku" no a ten čudl se ulomil. Tak jsem vzal pájku a slabý drát, který jsem rozehřál tak aby se plast roztavil a místo čudlu je tam drát sice to vypadá strašně, ale při dání všeho do hromady to vidět není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás

tak už sem ten problém vyřešil. Jak je tam ta západka - tak v té západce jezdí takový čudl ( který je asi tak 2-3mm velký ), který je součástí "víčka popelníku" no a ten čudl se ulomil. Tak jsem vzal pájku a slabý drát, který jsem rozehřál tak aby se plast roztavil a místo čudlu je tam drát sice to vypadá strašně, ale při dání všeho do hromady to vidět není

No, hlavně, že ti to maká. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Nazdar kluci!

Mám takovej menší problém. Dával jsem Constructa do mé Octy 1,6GLX/98

a když mi ho montovali tak mi někde propásli pružinku z popelníka pro zadní cestující.

No škoda že jsem na to přišel až po tejdnu.

nevíte kde to sehnat, případně nový dvířka.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
prosím prosím, může mi někdo paradit jak funguje popelník v octavceI r.v.2002, jsem to rozebral a vypadla pružinka a teď nevím jak to vrátit zpět, pomůže i foto

díky moc

No funguje to jednoduše... pružinku musíš víc napružit, pak tam bude držet :)

Stalo se mi to same pri strikani palubky... Pruzinku jsem nasledne napruzil jako z odpustenim KRAVA a viko se opet otviralo... Do te doby, nez jsem dovnitr dal ten plasrovy popelníik... Uz nejede, je to moc tezke a to pero, ikdyz je napruzene, tak to proste neutahne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
prosím prosím, může mi někdo paradit jak funguje popelník v octavceI r.v.2002, jsem to rozebral a vypadla pružinka a teď nevím jak to vrátit zpět, pomůže i foto

díky moc

No funguje to jednoduše... pružinku musíš víc napružit, pak tam bude držet :)

Stalo se mi to same pri strikani palubky... Pruzinku jsem nasledne napruzil jako z odpustenim KRAVA a viko se opet otviralo... Do te doby, nez jsem dovnitr dal ten plasrovy popelníik... Uz nejede, je to moc tezke a to pero, ikdyz je napruzene, tak to proste neutahne...

a je to v pr..., péro mi někam ulítlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Nevim, jestli to nekomu z vas pomuze, ale taky sem ted doresil muj problem s popelnikem. Nechtela potvora drzet zavrena, tak sem ho cely vymontoval (4x torx)

a oddelal dvirka - 2 pantiky na stranach, jeden pantik jde odelat uplne je na nem zadelana ta pruzinka. Na tech dvirkach popelniku na jednom boku ma byt takovy plastovy vystupek, ktery jezdi v protikusu v tele popelniku a dela prave ten efekt zavreni a zacvaknuti. Jenze casem se pouzivanim ten plastovy vystupek uplne zbrousil, takze se to nedalo zavrit.

Oprava : nahratym spendlikem sem do tech dvirek udelal malinky otvor skrz(vrtani nedoporucuju, je to dost na kraji a asi by se rozek odstipnul) v miste kde byl ten plastovy vystupek. Do otvoru jsem zasrouboval malinky sroubek s ucvaknutou hlavickou. Musi trcet cca 2-3mm. Cele slozil, promazal kolejnicky a popelnik zase

popelnikuje :palec2:

Snad to nekomu pomuze fotky jsem nedelal, ani snad nejsou treba. Je to dost primitivni, jen pochopit princip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Oli plasty praskle jako tento 'lepim' nasledujicim zpusobem: nahrat jehlu nebo spendlik, propichat okolo praskliny, srazit hrany, nasledne svadlenka (prosit niti, cim vice stehu tim lepe) a pro jistotu zakapat lepidlem. Velmi pracne a hodne casove narocne zvlaste pri delsi praskline, ale drzi naprosto skvele a navic pokud to neni videt tak to ani vubec nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...