Přejít na obsah

Columbus versus rns 510 vw


Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc. Koupil jsem navi dotykovou do mé OII 2006 se sound systémem DSP, po montáži navigace jsme zjistili že navi je vw, ale tohle půl bídy. Nicméně po nakodování repráku na sound systém nejde zvuk. Repráky jsou prostě hluchý. Navi v jiném autě funguje. Je možné, že si 510 nerozumí se sound systémem? dá se s tím něco řešit kromě výměny navi? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš v autě sound systém nebo ne?

Podle mě je to špatně nakódované.

VW verze by měla v octavii fungovat.

ano v autě je sound systém, je tam ještě DSP. pokud se navi nakodovala na sound s. nehlásila již chybu, že nevidí repráky a všechno bylo ok, ale nejde z toho zvuk. nicméně psalo mi to nějakou chybu se vstupem aux a nějaký problém se sběrnicí, jako by nekomunikovala getwey, ale s ní komunikuje, protože normálně usíná... jsem už z toho úplně v pasti :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude chyba v kódu.Skoda bude CAN Sound a VW DSP

Navi jsem restartoval vždy po překodování vypnutím klíčku, pak již natvrdo odpojením od proudu. Kodoval jsem to pomocí VASE a pak jsem si již ve VASOVI psal kod sam pomocí průvodce a dané výbavy auta a nic. Nebyli schopni si s tím poradit ani u Hellera, že nikdy nic takového tady v Ostravě prý nedělali :-) Kod jsem si i opsal ze SUP II kde je columbus a sound syslém, ale tam bude o něco jiný sound. a už nevím jaký kod bych tam měl dát. ale nechci kupovat zase columba, když nevím jestli tam nebude pak stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhni a nainstaluj si VCDS

v adresáří ross-tech spusť lcode.exe

načti popisky 1T0-035-680.lbl

zaškrtej co potřebuješ a výsledný kód zadej do navi

Zítra s tím opět budu bojovat, jelikož ta moje opět pořádně pilotovala a někde to zase nedobrzdila, takže toho budu mít více :-) Zkusím to co jsi mi poradil a zítra dám vědět. Zatím děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra s tím opět budu bojovat, jelikož ta moje opět pořádně pilotovala a někde to zase nedobrzdila, takže toho budu mít více :-) Zkusím to co jsi mi poradil a zítra dám vědět. Zatím děkuji za radu.

děkuji za radu, stačilo to pořádně nakodovat přes 804

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...