Přejít na obsah

jaký diody jsou pod maxidotem


Dom

Doporučené příspěvky

ahoj, chtěl bych poprosit někoho kdo předělával podsvícení u superba jak to vypadá v maxidotu pod tím displejem... potřeboval bych foto abych se mrknul jak to tam vypadá a jaký sou tam diody... nebo někoho kdo mi napíše přesný typ diod co tam jsou a kolik jich je.. chci to udělat ale mám jen budíky bez maxíku kam sem koukal a moje na autě maj maxík tak abych to udělal celý při jednom když budu sundavat palubku.. díky moc kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxik sem měl rozhozený - foto však nemaje, nicméně - použité LED jsou SMD tohoto typu:

http://www.gme.cz/cz/led-plcc2-red-150-120-p960-069.html

Ve spodní části (cca2/3)jsou jen červené ve vrchní části jsou dvoubarevné RED/YELLOW a to kvůli změny barvy při indikaci warnig statusu.

Pokud chceš měnit barvu, tak měj na mysli, že elektromechanické propojení a celá sestava je sice rozebiratelná, ale za cenu demontáže ruček a velmi citlivého přístupu v naprosto čistém prostředí. Pokud nemáš zkušenosti - radši si budiky zežeň na vraku a nauč se to na nich. Zapátej tu. Někdo to tu zkoušel měnit na bílou a výsledek byl "vyblitá nečitelná skvrna" Je to kvůli folii pod LCD, která je však pevnou součástí displaye...

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a dost pánové,Dome proč neustále cituješ předešlé příspěvky???!!!!Připadá ti toto téma sem a né interiéru,nebo elektro ???!!!!

Mé poslední varování za předešlé citace,budu vám snižovat hodnocení,nenechám se oprávněně buzerovat od vrchnosti!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Sorry - my fault, ale proč to tedy neni defaultně nastavený na prostou odpoved bez citace. Nedělám to záměrně, ale někdy se mi v ajfru stane, že prostě překouknu Quote a stane se...

Udělal sem to z nedbalosti a lehkomyslnosti!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co na tom vadí???? když je někde toho víc a odpovídám někomu na příspěvek kterej je 10 od konce a já to jen napíšu na konec bez citace jak bude vědět že je to pro něj???!!! eště když se tam do toho začne řešit něco jiného... tady se to nestalo ale prostě to tak je... sem na to zvyklej z jinech for... tak sorry jestli to teda vadí... ale jen mám otázku kdy to můžu a kdy ne????

nechápu co v tom vidíte za problém...

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Citovat prispevky môžeš ale nemôžeš citovať posledný príspevok ;)

Ktomu maxidotu....ja som prerabal budiky s maxikom na bielo ale ale maxidot musel ostat oranžový pretože je v nom niaka špeci folia ktora prepustí iba určité spektrum farieb.

Folia sa samozrejme dá vymenit ale neviem kde by si ju zohnal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...