Přejít na obsah

Řadička


Berry

Doporučené příspěvky

Koukám, že moje žádost se jen čte, ale žádná odpověď. Fakt s tím nemáte nikdo žádnou zkušenost?

No kde se da sehnat??? To je otazka. Existuje spoustu zpusobu jak ji sehnat. www.annonce.cz cist nebo si dat inzerat, bazar na tomto foru, www.octaviaclub.cz bazar a v neposledni rade vrakoviste. pokud si nekde pobliz matky mest, vedel bych kde jich maji kyble!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že moje žádost se jen čte, ale žádná odpověď. Fakt s tím nemáte nikdo žádnou zkušenost?

No kde se da sehnat??? To je otazka. Existuje spoustu zpusobu jak ji sehnat. www.annonce.cz cist nebo si dat inzerat, bazar na tomto foru, www.octaviaclub.cz bazar a v neposledni rade vrakoviste. pokud si nekde pobliz matky mest, vedel bych kde jich maji kyble!

taky shanim, a jsem pobliz toho velkyho mesta, teda primo v nem, poradis, please.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že moje žádost se jen čte, ale žádná odpověď. Fakt s tím nemáte nikdo žádnou zkušenost?

No kde se da sehnat??? To je otazka. Existuje spoustu zpusobu jak ji sehnat. www.annonce.cz cist nebo si dat inzerat, bazar na tomto foru, www.octaviaclub.cz bazar a v neposledni rade vrakoviste. pokud si nekde pobliz matky mest, vedel bych kde jich maji kyble!

taky shanim, a jsem pobliz toho velkyho mesta, teda primo v nem, poradis, please.... ;)

Je to vrakoviste na Vrsovickem nadrazi, pobliz nemesti Bratri Synku v Nuslych. Na mape je to viz mapa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Chtěl bych se zeptat, zda pasuje řadící páka z Fabie

http://auto.asp2.cz/images/fabia/maly/radicka.jpg

do OI 99 1.6 74 kW. Dík

Resim stejny problem, bohuzel na 1.6 opravdu tlusty klacek a ne vsechny saltrpaky tam pasuji, musis hledat prumer 15mm nebo 16mm, presne nevim, ostatni kubatury maji klacek uzzsi. Jinak mi bylo porazeno, ze mam klacek v puli riznout, tim se zmensi prumer a pak tam vrsek "natvrdo nacpat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, zda pasuje řadící páka z Fabie

http://auto.asp2.cz/images/fabia/maly/radicka.jpg

do OI 99 1.6 74 kW. Dík

Fabie ma mam ten pocit tenkej klacek a 74kW ma klacek tlustej, takze bez uprav tam nepujde. Ale na Fabii sem v zivote radicku nemenil, bude to urcite nekdo chytrejsi ;)

jj řadíčka z fabie jde na 1,9tdi sám jí tam mám http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/radickaRS.htm . Ale třeba mají fabie taky některé motorizace jiné klacky to se zeptej u sousedů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, díky. Budu dál pátrat.

To Bluefrog: Řezat se mi to nechce- to je prasečina. Myslím, že by to ani plátkem pilky nešlo, neboť to není žádné bláto. Spíš přemýšlím, že bych zvětšil průměr řadičky. No, nevím. :palec2:

Taky se mi to zda jako prasarna, jeste uvidim, tu co mam doma je paradni a chci ji tam, tak se musim rozmyslet co dal -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, díky. Budu dál pátrat.

To Bluefrog: Řezat se mi to nechce- to je prasečina. Myslím, že by to ani plátkem pilky nešlo, neboť to není žádné bláto. Spíš přemýšlím, že bych zvětšil průměr řadičky. No, nevím. :palec2:

Taky se mi to zda jako prasarna, jeste uvidim, tu co mam doma je paradni a chci ji tam, tak se musim rozmyslet co dal -_-

-_- Tak to jsme dva. Jaký průměr má ta z Fabie? Myslím vnitřní a vnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, díky. Budu dál pátrat.

To Bluefrog: Řezat se mi to nechce- to je prasečina. Myslím, že by to ani plátkem pilky nešlo, neboť to není žádné bláto. Spíš přemýšlím, že bych zvětšil průměr řadičky. No, nevím. :palec2:

ten klacek určitě plátkem nerozřízneš...a co se týče úpravy-zvětšení otvoru v řadičce, tak to nedoporučuju. Je tam jen takovej silon s objímkou kterej narazíš na klacek do drážky,a když zvětšíš otvor, tak už to nebude mít na čem držet. Doporučuju se držet orig. průměru na klacek, než nějaké divočiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chlapi, kde se dá sehnat nějaká "libová" kožená řadička s pytlem. Mám Octa 2,0 benzin r.v. 2001. Líbila by se mi taková ta celá černá, o které se tady píše, že je na 1,6 benzin nebo 1,9SDI. Ten plastovej klacek už mi leze krkem.

takze tu mate moje riesenie... packa z fabie...

post-25-1169197412.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, kde se dá sehnat nějaká "libová" kožená řadička s pytlem. Mám Octa 2,0 benzin r.v. 2001. Líbila by se mi taková ta celá černá, o které se tady píše, že je na 1,6 benzin nebo 1,9SDI. Ten plastovej klacek už mi leze krkem.

iny pohlad...

post-25-1169197464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ano mám taky na tdi paku z fobie a musí se skutečně upravovat aby se napasovala na pytel, ale dá se to udělat...

Tak podle tohodle navodu http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/radickaRS.htm jsem di koupil na 1,9TDi radicku z Fabie RS...na klacek sedne paradne...ale ten pytel upravit...to je šílený!! kdybych to bejval vedel....v tom navodu je to tak jednoduchy..ale praxe je uplne jina...musel sem rozhodit ty 3 svy...do ramecku vyvrtat tri dirky a pytel doslova nasit na ramecek..prace vis jak na hodinu a doufam ze se nejakej šev nerozjede...je to tam dost narvany...ale ted to vypada jak origo... jeste ze mame doma zastupkyni krasnejsi polovicky lidstva :-) ja bych si s jehlou asi propich ruce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám taky na tdi paku z fobie a musí se skutečně upravovat aby se napasovala na pytel, ale dá se to udělat...

Tak podle tohodle navodu http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/radickaRS.htm jsem di koupil na 1,9TDi radicku z Fabie RS...na klacek sedne paradne...ale ten pytel upravit...to je šílený!! kdybych to bejval vedel....v tom navodu je to tak jednoduchy..ale praxe je uplne jina...musel sem rozhodit ty 3 svy...do ramecku vyvrtat tri dirky a pytel doslova nasit na ramecek..prace vis jak na hodinu a doufam ze se nejakej šev nerozjede...je to tam dost narvany...ale ted to vypada jak origo... jeste ze mame doma zastupkyni krasnejsi polovicky lidstva :-) ja bych si s jehlou asi propich ruce :-(

jj taky jsem si s tím musel pohrat a flexou zbrousit ten vnitřní lem, abych tam mohl nasunout koženku B)

post-25-1170785842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...