Přejít na obsah

KONEKTORY A KABELAŽ PRO ZAPOJENI 2.DIN RADIA A NAVIGACE


Doporučené příspěvky

paráda, takže s navi tim pádem nebude problém, tak že asi pujdu do nějakýho 1Din s vyjížděcim LCD, jelikož když budu poslouchat jen rádio může bejt zašouplí a nechám vyjíždět jen na navi či na nějakej filmeček pro prcka, hlavně aby to bylo duál a šlo rádio s navi do kupy, koukám po bazarech, jelikož za nový nějaký slušný chtěl fakt raketu a bazarový se dá sehnat celkem fajn, vidim to na nějakýho pioneera, nebo kenwooda, či blaupunkta, možná i jvc a když jsem u sup1 viděl alpine, tak asi i to, jelikož ty by jsi si do auta špatnou muziku nedal, než jsem to viděl u tebe, tak jsem žil v tom že laděj bmw a že maj i rádia je mi novinka, po případě poraď ještě značky co jsou dobré

 

jinak nad ploutvičkou jsem už jednou uvažoval, ale po infu, že by se musel sundavat celej strop pro zabudování myslim fm tuneru či něčeho podobného, tak jsem to vzdal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pak hlavně pochlub, co to bude až to bude, vyjmenoval jsi takové ty nejschůdnější bežné značky (čínu nebrat)

Nové je drahé a myslím, že dobré starší se dá sehnat za třetinovou nebo poloviční cenu...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto premejslim o bazaru,radsi neco starsiho,ale fakt kvalitniho co dobre hraje nez nejakej novej noname, urcite se pak pochlubim, stejne to budu potrebovat zapojit, to asi sam nedam,takze bych si mozna,pokud by to samozremne slo a pokud bych nenasel v praze nekoho kdo by to zapojil za rozumnej peniz, tak bych si treba udelal vylet k tobe,zadarmo to samo nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...