Přejít na obsah

Občas se nevrací pedál spojky


StandaOctavia2000

Doporučené příspěvky

Poraďte prosím jestli někdo víte čím by to mohlo být a co s tím.

Mám Octavii combi 1,9 TDi , r.v.2000, model 2001, 66kW.

Asi před měsícem se mi stalo že jsem sešlápl pedál spojky a ten se vrátil jen asi 3-4 cm. Nahoru prostě nešel a tak jsem ani nemohl zařadit. Až asi po 10-ti sešlápnutích (těch 3-4 cm co to šlo) se najednou vrátil nahoru a začal zase normálně fungovat - spojka šla zase vyšlápnout.

Od té doby klid a najednou zase dnes to samé. Když se to zase vrátilo do normálu, stalo se mi to po asi 30-ti kilometrech znovu.

Zase se to vrátilo do normálu , ale je vidět že se to stává častěji.

Co to může být ??

Stalo se Vám to taky někomu ??

Co s tím ??

Děkuji předem za každou radu.

Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

asi to už máš vyřešený, ale u mě to bylo špatnym odvzdušnovacim ventilem. Byl vadnej a tekla z něj brzdovka, která i vrací spojkový pedál. Nevěděl jsem, že mi uniká brzdovka, ale když se rozsvítila kontrolka, trochu jsem dolil a OK. Bylo to ve dvou servisech a že prej nic vidět neni. Po delší době už to ale muselo týct skoro proudem, protože jsem dolejval každejch 20km. To už si v servisu všimli a ventil se vyměnil. Od tý doby v pohodě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...