Přejít na obsah

Plastové lemy


freeway

Doporučené příspěvky

mam zkusenost (sice z feldy, ale poslouzi to), ze pokud se pouzije lepidlo urcene na lepeni lemu a pri lepeni se s nim nesetri (protoze to lepidlo ma i funkci vodotesnosti), tak to neodpadne nikdy a je spis problem to potom sundat :-) navodu na lepeni lemu je na netu spousta...

ja si je lepil taky sam a pro jistotu jsem udelal v miste, kde by se mohla hromadit voda, malou dirku na vytekani kondenzatu...

BTW: na te tmave octavii vypadaji skutecne dobre...

jeste jedna poznamka; zjisti si, z jakeho matrose ty lemy jsou, protoze ty levnejsi neobsahuji "UV filtr" a po roce vyblednou do hnusne cernosede barvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

taky premyslim o lemech a chtel bych se zeptat kolik mm pridaj? zda se mi ze to prida tak max 1mm coz se rovna nula rozsireni, chtel bych je nalakovat protoze dezen nic moc jen to opticky zvysuje auto a to se mi nelibi.

tak ted nevim jestli kupovat aby to nebyli zbytecne vyhozene penize. shodou okolnosti mam tu samou barvu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mně je spíš divné, že tento dotaz položil uživatel s takovým příznačným jménem a ještě k tomu jeden z partnerů prodejce je firma se stejným názvem, která lemy prodává taky.

Ale možná jsem moc paranoidní a podezřívavý.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...