Přejít na obsah

Problém s brzdením prosím o pomoc


aron217

Doporučené příspěvky

zdravím vás mam problém s brzdami a najhorsie na tom je ze vobec neviem kde môže byť chyba....problém je asi nasledovný :

pri dojazde auta resp. pri pristáti mi brzdový pedál kladie malinko odpor a vydáva nepríjemný prdíci zvuk ,...teda moj dojazt je asi taky ze cele auto sa aj malinko zatrasie,,,. najhorsie je brzdenie na ľade alebo na snehu (vtedy akoby auto nechcelo isť do šmiku)je to dosť nepríjemná vec a netusim kde moze byt chyba...uz su vymenené aj ABS snímače a stále nič ...prosim vie mi niekto poradit...dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha no takže skusim to jednoduchsie : ked brzdim a auto je uz v nízkych otáčkach a pomaly zastavuje brzdy mi jednoducho ,,prdia´´ vydávaju taký rapavý zvuk a brzdový pedáľ sa mi málinko zatrasie.... akurat ze na lade a na snehu je to dost citelné a na suchej ceste je to nie az tak moc citit..

ale na druhu stranu pocul som od par ludi ze to robí aj im a ze je to normalne....akurat ze ja si na to neviem zviknuť a som zvyknutý na hladký dojazd...a jednoducho ked to nerobí na ostatných octáviach tak verím tomu ze nejake riesenie na to ako to odstrániť byť musí... záhadou je aké ... ??? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise acek, i kdyz jsi vymenil cidla, problem muze byt ve vzdalenosti cidla od impulzniho kola, pac pri nizsich rychlostech je signal pri velke vzduchove mezere spatny nebo zadny a ABS se chova jako by byla kola/kolo zablokovane, pri vyssi rychlosti impulzniho kola je signal jeste citelnej, i kdyz taky dost zeslabenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...