Přejít na obsah

Handsfree a Columbus


Doporučené příspěvky

Nainstaloval jsem si Columbuse do OII 2006, po instalaci mi přestalo jít Handsfree. Je tam handsfree od nokie napojené normálně do Most konektoru, předtím jsem tam měl Audienci a normálně mi fungovalo. Je zapotřebí dokoupit nějaký modul, případně kolik asi vyjde? Nevyjde levněji originál Handsfree? Poradí někdo prosím. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stitek Columbus

post-10351-1271096893,1369_thumb.jpg

Děkuji za schémátko, nicméně na kterých pinech má být handsfree zapojen přesně?jsou tam dva káblíky. ta patice co se mi zdá má stejné označení jako na Audienci. ale ta navigace se zřejmě nestiší když chci telefonovat, oni mě slyší ale já je ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále mi po zabudování columba přestal jít multifunkční volant a zobrazování parkovacího asistentu na displeji. Podle škodovky musím koupit nové jednotky asistentu a volantu za nějakých 7 tis. setkal se stím již někdo? Na Audienci vše fungovalo. OII rv 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále mi po zabudování columba přestal jít multifunkční volant a zobrazování parkovacího asistentu na displeji. Podle škodovky musím koupit nové jednotky asistentu a volantu za nějakých 7 tis. setkal se stím již někdo? Na Audienci vše fungovalo. OII rv 2006

Zobrazení parkovacího asistenta je otázka výměny jednotky a změny zapojení.

Pro správnou funkci MF volantu je potřeba upravený software do Columbuse. Taky ti nepůjde vyskočit z menu na maxidotu při aktivním navigování.

Originál HF se dá sehnat okolo 5-6tis. s montáží.

Taky budeš potřebovat novější gateway.

Vše bych uměl sehnat i zapojit a zprovoznit, ale koukám, že jsi z daleka. Zkus Cosbyho(Kopřivnice) Vašu(Prostejov) nebo Milhauska (Frýdek-Místek).

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za schémátko, nicméně na kterých pinech má být handsfree zapojen přesně?jsou tam dva káblíky. ta patice co se mi zdá má stejné označení jako na Audienci. ale ta navigace se zřejmě nestiší když chci telefonovat, oni mě slyší ale já je ne.

Porovnej štítek se štítkem na audienci. Myslím, že bude stačit píchnout jinam TEL MUTE. Většinou žlutý vodič.

Jestli máš ještě audienci, tak ten štítek vyfoť a hoď ho sem. Případně vyznač kam máš teď zapojené HF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Columbuse s orig sadou Handsfree s Bluetooth vše funguje, ale mám dotaz.

Když připojím NOKIA E66 tak mě vadí, že musím pořád zadávat kod. Vypnu a zapnu klíč a znovu zadat. Mám spárováno, i aktivaci vzdálené karty, i autorizování.

Nemůžu na to přijít? Hledal jsem tu i tam a nic jsem nenašel.

Vím, že je to proti Vám drobnost, ale může někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, dával jsem tento dotaz už do topicku s Columbusem, ale zkusím to ještě sem.

 

Dal jsem si do auta HF, ale potřebuju to teď napojit do Columbuse a mám tam malý konektor a 4 dráty, které se mají napojit na napájení a ještě na 2 dráty (mám to napájet na původní kabeláž), to se mi ale nelíbí a mělo by být určitě originální nějaké zapojení, mohl by mi někdo poradit jak to udělat aby to bylo udělané tak jak to má být? Určitě bude třeba nějaký konektor, kam ty 4 dráty napinovat a potom zapojit do velkého původního konektoru co je v Columbusu.

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...