Přejít na obsah

Fabie z PL


amogh

Doporučené příspěvky

:-)

dejte mi prachy a udelam ji taky :-)

chci videt fabku kurevsky poslanou k zemi, na perfektnich limcovejch kolech (schmidty, car liny apod) nebo klidne i na bezlimcacich ze stary A8 treba :-), nakou peckovou metlu (nemusi bejt mnenavka), decentni plasty, precalounenej vnitrek, neco chromu a laku v motoru a budu spokojenej :-) sel bych do toho hned mit penizky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

dejte mi prachy a udelam ji taky :-)

chci videt fabku kurevsky poslanou k zemi, na perfektnich limcovejch kolech (schmidty, car liny apod) nebo klidne i na bezlimcacich ze stary A8 treba :-), nakou peckovou metlu (nemusi bejt mnenavka), decentni plasty, precalounenej vnitrek, neco chromu a laku v motoru a budu spokojenej :-) sel bych do toho hned mit penizky

To mluvis o ty moji, ne? :smich:;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fotkych jsou th line strasny. ale kdyz to vidis na vlastny oci tak to je skvely. skoda jen ze jsou jen maly. existujou myslim i 18tki, ale to se mi uz nelibi...

hod na combajna th-lini, vzduchovej podvozek, tu vanilkouvou barvu co mas strikly plasty hod na auto a mas dobry faro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fotkych jsou th line strasny. ale kdyz to vidis na vlastny oci tak to je skvely. skoda jen ze jsou jen maly. existujou myslim i 18tki, ale to se mi uz nelibi...

hod na combajna th-lini, vzduchovej podvozek, tu vanilkouvou barvu co mas strikly plasty hod na auto a mas dobry faro

no ja sem koukal ze jsou asi 15´´ a pak az tech 18´´ a naprostej souhlas, v tech 18´´ uz se mi tolik nelibej

vzduchac ani zas tolik ne cece, stacil by kompletni stelovak abych to mohl sesroubovat jeste niz a barva moje se me libbi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napady ma kazdej :-( penize malokdo

ono to neni jenom o tom mit penize na upravu ale taky na dalsi auto ktery budu mit na denni jezdeni

a nebo mít takoví prachy a udělat mrdu a moct sní denně jezdit -_--_--_- do práce a po práci

kuaaa mít tak ty prašuleee!!! <_<<_<<_< , by se proměňovaly sny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...