Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

teda Ozi to jsi byl asi moc hodny, plno dárku, kdyz to vozis na 2x ve Zlatce. :) A já dostal jen kupu ponožek(diky bohu za ne,dochazely :) ) a pak ty svetla a ten kryt nakladaci plochy na zadni naraznik. Pristi rok musim byt asi hodnejsi.

já to říkám pořád, ponožky každej ocení až když je starší, já jsem za ně každej rok vděčnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak se nějak v pátek domluvíme a jestli budeš mít na Nový rok chvilku času a hlavně prázdnou garáž a chuť, mohli by jsme na Myšce vyzkoušet světla, kam by šli usadit. ;)

zítra jdeme s Matesem na očkování, tak jestli nebude mít horečky nebo něco podobnýho, tak jsem v pátek doma jak na koni :palec2: jinak na Nový rok, bude garáž prázdná, takže není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chudak mala, ockovani je nejhorsi, jeste ted se diky povinemu skolnimu ockovani bojim jehel... :feve:

jinak silvestr si tedy uzijte poradne a hodne stesti a stastnych km bez poruch do noveho roku :palec2:

jo a omartinek, nezapomnel jsem na tebe tentokrat s tim cislem, jen jsem zjistil ze jsem o nej prisel a kamos, je uz skoro 14 na kanarech na dovolene - vanoce ho pry v CR stvou tak kazdorocne odjizdi, po vikendu ude spatky, tak ti to cislo konecne zjistim a poslu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chudak mala, ockovani je nejhorsi, jeste ted se diky povinemu skolnimu ockovani bojim jehel... :feve:

jinak silvestr si tedy uzijte poradne a hodne stesti a stastnych km bez poruch do noveho roku :palec2:

jo a omartinek, nezapomnel jsem na tebe tentokrat s tim cislem, jen jsem zjistil ze jsem o nej prisel a kamos, je uz skoro 14 na kanarech na dovolene - vanoce ho pry v CR stvou tak kazdorocne odjizdi, po vikendu ude spatky, tak ti to cislo konecne zjistim a poslu...

Ozi v pohode to nespecha, koukam kamarad je fajnsmekr, na novy rok na kanary to je borec. To si nedovolim ani pres rok natoz po vanocich kdyz je prazdny ucet. Jo hold asi lepsi platova trida. :smich:

Jinak tedy také ted popřeji stastny Novy rok, kdybych dnes vecer a zitra cely den nebyl schopny se doplazit k notasu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omartinek: no to vis, nema rad svatky, celej rok nikam nejezdi a pres vanoce pak takhle vyrazi... a platova trida to nevim je to sikovnej automechanik a dela na sebe ... si myslim ze o penezich ktere ma si muzem nakonec vsichni nechat zdat ;)

standis: tak to je mazec, nic moc silvestr. Jak jste to vyresili? kolik aut pujde na vymenu zamku? tohle je fakt masakr, ani pres svatky smejdi nedaj pokoj... :aggressive:

jinak jak jste prezili konec roku? ja nakonec s horeckou doma u televize... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omartinek: no to vis, nema rad svatky, celej rok nikam nejezdi a pres vanoce pak takhle vyrazi... a platova trida to nevim je to sikovnej automechanik a dela na sebe ... si myslim ze o penezich ktere ma si muzem nakonec vsichni nechat zdat ;)

standis: tak to je mazec, nic moc silvestr. Jak jste to vyresili? kolik aut pujde na vymenu zamku? tohle je fakt masakr, ani pres svatky smejdi nedaj pokoj... :aggressive:

jinak jak jste prezili konec roku? ja nakonec s horeckou doma u televize... :feve:

no jo no, tak jsem automechanik ale delat bych to nechtel, tedy ne po nekym.

Silvestr byl o nicem. Asi muj nejhorsi co jsem mel. Straveny doma, na ty kraviny v televizi se fakt nedalo koukat. Takze jsem to prospal a vzbudil se 4 minuty po pulnoci, rozeslal jsem zpravy a pokracoval v chrupani. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omartinek: no to vis, nema rad svatky, celej rok nikam nejezdi a pres vanoce pak takhle vyrazi... a platova trida to nevim je to sikovnej automechanik a dela na sebe ... si myslim ze o penezich ktere ma si muzem nakonec vsichni nechat zdat ;)

standis: tak to je mazec, nic moc silvestr. Jak jste to vyresili? kolik aut pujde na vymenu zamku? tohle je fakt masakr, ani pres svatky smejdi nedaj pokoj... :aggressive:

jinak jak jste prezili konec roku? ja nakonec s horeckou doma u televize... :feve:

celkem 4 auta

konec roku byl dobrej, užil jsem si ho doma s mamou u televize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhalsím, akorát budeš muset kamaráde přijet za náma do Prahy :smich:

jak do Prahy? Jsme všichni z krásného Jihu. Jen přijeďte z té zasmogované Prahy se nadechnout domů na jih. Tady to pivo lepší chutná. Ale třeba 19.2. jedu ženu doprovodit na maturák, ale kdyby byl lepší plán, rád se tomu vyhnu. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...