Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

tak jsem si dneska jel vyzvednout od segry cervenej vracek ze si ho pujcim, protoze jsem chtel prestehovat nejakej material a zjistil jsem ze to mame za krasnych 271 000 km na tachometru, takze zitra misto vecerniho stehovani jde auti na servisku :prc:

no jo dej segre auto do uzivani a nic neohldia :smich:

btw: neznate nekoho v autorizaku skoda? potreboval bych razitko na servisku a muj mechanik je na dyl doma s nejakou zlomeninou... :(

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

novinky nic moc, delame doma podlahu v loznici a pristehoval jsem si postel, chudak Zlati, se to ani nemohlo vejit, ale nakonec to zvladla... :)

no a jinak porad chystame nejake myti, ale pocasi nepreje, tak to asi dopadne az na letnich za mesic... :(

a cos uprav tyce tak s Ivanem.S tady z fora resim predelani na Bi-xen a vypada to uz celkem nadejne, tak snad to v dohledne dobe dopadne. minuly tyden jsem mel na test Supa II kombik v plne a vcetne bi-xen a to svetlo je fakt paradni... ;)

dalsi vec je ze bych se porad chtel zbavit sady kol, at uz litaku, nebo plechacu, ale zatim se nejak nedari... :(

no a abych toho nemel malo tak mi misto textilnich kobercu prisli gumove - takze mam ted dvoje a hadrove na leto ani jedny... :(

a jeste ke vsemu me dorazilo PPL, pres ktere mi z OB-autodilu posilali clonu na chladic a PPL ji krustlo a ted to tam mam uz druhy mesic na reklamaci... :(

takze asi tak, nic moc pozitivniho, ale urco bude lip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si říkáme oba dva, ale o víkendu malou očistu udělám. dlouho nepršelo, tak je auta jak hnůj :smich: a chtělo by to už pořádný kola

jo a letos to focení už uděláme :palec2: a v zimě bude stavět puzzle :palec2: ( teda aspoň já, možná i Mates ) ;)

každopádně to puzzle by to chtělo, ale nejsem si jis jestli by jsi to dal s Matesem dohromady. já to nechám na manželce. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi

1. jsi se nějak mco rozepsal :palec2::smich:

2. bi-xenon určitě hezká věcička

3. tak přes léto by se ti měli kola podařit prodat, to je vždy slušná poptávka

4. tak ty gumový pošli zpátky, že jsi je je neobjednal a trvej na textilních a nebo vrácení peněz

5. tak to bych si na PPL došlápnul, protože mají ze zákona povinnost vyřešit reklamaci do 30 dní a pokud to nestihnou, tak máš nárok na vrácení peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omartinek: jj jsou to lumpove, ale moc na ne nadavat nemuzu, donedavna me pekne platily :)

standis:

1. jj, vim, ale nejak dlouho jsem tu nepsal tak mi to nedalo :)

2. to rozhodne urcite je chci a tim ze mam origo xeny tak je to jeste lepsi ;)

3. no snad jo, ale jsou to jen 16" tak nevim, a jeste na zimnich pneu - i kdyz premylsim, ze bych je ted dal na auto abych je dojel a pak teprve prodal.

4. no mame sluzebni octavky, tak to zkusim s nekym vymenit v praci ;)

5. jj dneska je to myslim 30 den tak to od zitrka zacnu nejak intenzivneji resit, ale stejne, vanocni darek to mel bejt, na leto mi to bude k nicemu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak tohle není vůbec špatný, ale pochybuji že se to stane realitou, myslím si že to dopadne jako se studií Škoda Tudor. To byla parádní studie a nakonec to taky utopili. Češi budou už dělat jen rodinná auta a to je veliká škoda. :(

Editováno: , autor: omartinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...