Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak jsem vyletnil auto a zjistil ze mi odchazi litaky... :( moje 17" jsou zrale na lak a dve i na srovnani :( to je fakt peklo... :( no shanel jsem 18" dokonce jsem i sehnal, ale skoda mi neda typovej list a jinej se mi nejak zatim nedari sehnat... :(

takze takova pekna sobota a nedele... :(

no jinak potreboval bych poradit da se do technicaku Fabie I dopsat alu 6,0J x 15 H2 ET3??? Vim ze tam jsou v technicaku myslim ET43, ale kamoska by chtela moje stare litaky z OI, ale napred to chce do technicaku, pripadne co bych pro to musel udelat??? za rady diky... :)

a co jinak jak se vede? kam se chystate na cary? ja budu vyjimecne asi doma na jihu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku pozde, ale snad přeci

tak popořadě :smich:

konečně jsi přezul, to je dobře, škoda jen, že jsou špatný, tak snad ti letos vydrží a příští léto pořídíš 18" , škoda jen toho typáče. budeš se muset podívat po jiných i typáčem,aby jsi měl klid s bengama

s fábii a tím ET nevím, nevím, myslím, že tyto jí nepůjdou zapsat, co to je za kola, že to mám tak malý ET?? jedině si musíš opět nechat vystavit typáč a dojet na STK, nechat ho potvrdit a pak zajet na policajty a nechat si je dopsat, ale pochzbuji, že se jí to podaří

co to je za kola??hoď foto

zeptej se kámošky, jestli by nechtěla tyto :

http://forum.skodahome.cz/topic/106326-alu-5x100-15/

jinak na čáry jsem v Praze, protože budu přes den v práci a pak nemá cenu nikam jezdit.max ke švagrovi na limo :smich: , jinak se vede dobře, jen by se mi hodila na jedno odpoledne garáž, abych vyndal podložky pod pružinama, aby šla Roza malinko níž

tak snad jsem odpověděl na vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz jsem si rikal ze to tu umrelo definitivne... :(

18" bych poridil hned, ale napred musim prodat ty lite zimni co jsem si puvodne koupil, protoze jinak mi to doma neprojde... :( ackoliv uz premyslim vzhledem k par cestam tenhle tyden ze 18" asi nee a necham jen opravit tyhle... :) dalsi vec je ten typovy list, skodovka mi ho neda a tim to pro me hasne musel bych sehnat nejakou podobnou mrchu a na to nechat vystavit typak a s tim to pak obehat, navic to musim obehavat na jihu takze to je pro me trochu problem v posledni dobe se tam dostanu tak na vikend a to jeste jednou do mesice... :(

je ja jsem traged, melo to bejt ET38 :) jsou z OI, prave ze je to sada kterou mam doma a nechce se mi ji prodavat jsou na ni skoro nove gumy a na cervenou jsem na leto koupil 16" tak bych tyhle hodil na fabinku... :)

nejak u nich neni fotka ani nic napsano, mas k nim neco? ze by jsme se na ne podivali ;)

jj, garaz bych taky potreboval, ale nejak na to neni ani cas shanet... co ten selfix? nechces to zkusit tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne,jen jsem to tu uplně přehlédl :palec2:

a nebo se podívat po jiných 18", který by mělo typáč rovnou od výrobce

co jsi chtěl pořídit za kola? hoď sem fotku

chybička se vloudí :smich: ona nemá 15" v TP z výroby?? já je tam mám

tak ty 15" už jsem prodal, dal jsem je na aukro a hned byly prodaný :palec2:

selfix by nemusel být špatný, ale jen kvůli hodince si myslím, že to nemá zas tak cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem themista na superba - virtual tuning je tady:

blby je ze ja bych chtel skoda disky, ne nejakou nahradu... :(

ma, ale jen s ET43 myslim a vzhledem k tomu jak kamoska jezdi a boura tak bych potreboval vyresit i to jine et do technicaku aby ji pak nepopotahovala pojistovna, nebo tak... :(

nad aukrem jsem premyslel, jeste uvidim, prvni vec je ze musim ty kola aspon nafotit a to nevim kdy se mi povede, protoze jsou ulozeny v servise na jihu

no vsak selfix jde rezervovat i na hodinu treba pokud se nepletu, tak mozna by to stalo za to, aby si mel klid a prostor na praci... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadají pěkně, pokud to jsou origo disky, tak by snad neměl být problém je zapsat a sehnat na ně typáč

asi bych zkusil zavolat na nějakou dopravku a přímo se snima domluvil, jestli to lze a nebo zajet do škodovky a nechat si vystavit typáč na tyto disky, jelikož to jsou origo, tak by s tím

snad neměli mít problém

tak to máš celkem blbý, když jsou uložený někde v servisu, tak stáni nějakou fotku z netu a máš pokoj ;)

budu muset prozkoumat jak to selfix má a zkusit zjistit info a pak se do toho pustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jsou to origa, ale jsou na supa, takze typovej na octavku mi dat nechteji, ze na tom nemaj 18" co delat... :(

no to by asi slo, budu to ,muset, takhle nejak zkusit, asi to je jedina moznost.. :( je otazka jak by se k typovemu listu stavila skodovka kdyz jsou na Octavku a ne na Fabii, oni to podle me az moc a zbytecne hroti... :)

jj, to by asi taky slo :) akorat jsou na nich nove letni pneu a ja ani nevim co to je za znacku, maj najeto asi 2000 km a chci to prodat komplet tak abych podle toho nejak nastavil cenu, abych na tom moc neprovaril... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to s nima, peklo, no musim to jeste nejak zkusit. to je pravda, dneska jsem potkal OI 4x4 na 20", stala tu pred kancelarema nejaky kuryr akorat nez jsem dobehl pro mobil ze to blejsknu tak odjel, ale jako koukal jsem guma tam prakticky nebyla... :-D

bylo by to nejlepsi kdyby se mi to nejak povedlo, protoze se mi ty kola libi a aspon by byly pekne videt na aute... :)

no cenu vidim na 4000 bez pneu, otazkou je jestli mi to nekdo za lite 15ky, s temi pneu bych to nechal za sest, jen si nepamatuju jestli na tom jsou micheliny, nebo continentali a podle toho bych pak chtel tu cenu doresit - a jeste podle sjetosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cumel jsem na to jak pero z gauce, takze jsem to chtel spis vyfotit ;)

no uvidime, ja myslim ze by to mohlo jit, spis bych se ale tedko chtel zbavit tech 16" Siriusu, ale za 10 na zimakach to nido nechce, i kdyz jsou ako novy... :(

nekdy pristi, prespristi tyden bych mel it detail o tech letnich 15" tak uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lisky nema zadne sestnactky, takze jsem je objednal z pneubazaru a jeste cekam az dorazi... :(

no pak se chystam na prezuti... ;)

nicmene pan, ktery si je mel vzit a byly jsem domluveni ze je prezuju pro nej, tak uz se neozval, takze inzerat bude znovu cekat... :( blbe je ze objevili dve nove sady na sbazaru a obe levneji... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...