Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

teda tady to ale vychcipalo, standis resi nove klicky, omartinek lakuje kola a ja chodim na do skoly - to je ale nuda :smich:

tak kluci jak je? ja jsem tenhle vikend prezul auticko na Sirius zimaky co jsem mu koupil a mam nejak pocit ze mi uplne nesedi... :aggressive:

jinak mam hotovou pulku zkousek a snad se dostanu i do dalsiho semestru - vzhledem ke skolnemu fajn zjisteni .jeste to platit - sakra... :prc:

a co jak jste na tom vy? copak je noveho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kazdej jede v něčem. já jsem ještě řešil obměnu podvozku :smich:

jinak je dobře. děti dělají radost a jinak nic novýho.

sirius???co to je značku?? tu slyším poprvý, měl jsi šáhnout po nějaký známější značce

tak tu druhou půlku už snad zvládneš s malíčkem v nose, ne??? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, videl jsem v tematu o Rozarce... ;)

Sirius je oznaceni originalu od Skody, mam fotku v tematu o Zlaticku :) jako vypadaji celkem pekne, ale proste to tak nejak neni uplne moje predstava :(

no snad jo, ve stredu me to cekaji dve tak snad to bude ok a pak mam jeste nejakou nekdy v prubeu unora a ta bude posledni... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi spatne jsem se vyjadril na me strance, k lakovani kole nedoslo, jednalo se o domaci lesteni silichromem a vysledek celkem prekvapil. Jinak ted bude asi na chvilku pauza s autickem, budu nastupovat do jine prace a az vydelam nejake lepsi penizky :smich: , prijde jako prvni konecne ten predni spoiler. A letos v lete budu delat komplet brzdy takze to bude zase co delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jee, tys myslel pneu, ja myslel oznaceni disku... :)

jsou to alu Sirius od Skody, a na tom nazute GoodYear UltraGrip 7 - coz tedy musim rict ze zadny zazrak.

Puvodni plan byl prehodit na to moje Dunlopky co mam zimni, ale nevim jesli to nakonec udelat, protoze se mi ty hliniky proste nejak nelibej... :(

No jestli se udela za 14 dni nejakej ten prazskej sraz tak tam bych se na nich jeste asi mohl ukazat, prezouvat na letni se mi jeste nechce... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jee, tys myslel pneu, ja myslel oznaceni disku... :)

jsou to alu Sirius od Skody, a na tom nazute GoodYear UltraGrip 7 - coz tedy musim rict ze zadny zazrak.

Puvodni plan byl prehodit na to moje Dunlopky co mam zimni, ale nevim jesli to nakonec udelat, protoze se mi ty hliniky proste nejak nelibej... :(

No jestli se udela za 14 dni nejakej ten prazskej sraz tak tam bych se na nich jeste asi mohl ukazat, prezouvat na letni se mi jeste nechce... ;)

takk hliníky prodej a pořiď jiný ;)

na letní je ještě brzo, ještě padá sníh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj asi budu muset, no uvidime jeste zkousim jestli by je nechtel otec, ze prece jen v ramci rodiny by to pro me bylo pohodlnejsi :)

jj,to je, ale uz hodne pocitam kdy budu prezouvat, mam je u nasich, tak vzhledem k tomu ze tam jezdim jen tak jednou za mesic, tak abych se k tomu nedostal zase moc pozde... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no problem je ze je nemam kam dat mam sice garaz, ale jen jako gaazove stani pod domem, takze nemam jistotu ze mi je nikdo nelohne a do byu je dat nemuzu by me zena zabila :(

jo a jsou to 16" a prave mam zimni 16" plechy, puvodni plan to vymenit nakonec asi krachne tak budu muset vymyslet neco jinyho... ;)

no a otec mi tedko rikal ze je nechce a ze si radej necha svoje loukote od Dezentu - trochu nechapu, ale dobre :)

a v garazi v letnanech u babicky taky neni dost mista pro tri sady kol :(

Jinak dneska uspesne dve zkousky a zbejva jedna v prubehu unora - uff, to bylo peklo... ;)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...