Přejít na obsah

1.6 MPi (75 kW)


petrenka

Doporučené příspěvky

Ale vzdyt joo, ja nic nerikam, mam tady tu vyhodu toho, ze je to hodne kopcovita krajina, takze bud jedu skoro plnej plyn porad nad 10 l/100 a nebo z pkopecka za 0,0 l/100 :D Ale treba tedka jsem byl na dovce v Rohacich na slovensku a cesta tam i zpet s plnym kufrem ve dvou lidech a klimou neustale pustenou jsem zajel za 6,1 l/100 s prumernou rychlosti smerem tam 87 km/h a zpet rychlosti 89 km/h.

Trochu OT - zkusil jsem na slovensku na Slovnaftu ten jejich 100 okranovy EVO benzin a byl jsem prekvapenej jak to autu chutnalo! Celkem velky rozdil oproti klasicky N98 v cesku, skoda ze ho Slovnaft neprodava i u nas :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, ja jen kvuli te pripadne hromadne sleve,ze budu mit mozna tak za 3 tydny cestu ku Praze

No, tak chtělo by to možná do Sportmotoru napsat a zeptat se, jestli jsou ochotní o nějaké slevě jednat, popř. kolik těch aut by aspoň muselo přijet. Pak bych možná i uvažoval, jestli risknout a tu záruku si o něco zkrátil nebo ne. Už ji dlouho stejně nebudu mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drastzys: záleží co od toho auta očekáváš, resp. k čemu ho budeš používat..

Pokud bych měl možnost momentálně koupit new octu šel bych spíš do FSI ale tenkrát prostě nebylo resp. nechtělo se mi čekat..

K tomu jak ho používákm ted bych si pořídil spíš aji 2litr.. (případně tdičko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drastys: a jako něco vozit nebo sám ( OII - reprezent styl) ?

Musím tě upozornit dnes po Brně klasika popojížděčka semafor, semafor rychlost max 2 - 30km/h a spotřeba podle maxíka 11l !!!! (takže bych to hodnotil i z tohoto hlediska..) Myslím že O II v benzínu není pro toto zrovna ideál (kor ten 2litr nebo silnější v benzinu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, chtel bych se Vas co vlastnite 1.6lky zeptat ... kdyby jste dneska znovu kupovali OII, do jakeho motoru by jste sli 1.6MPi , 1.6FSi nebo do jineho? Diky za odpovedi ...

ja mám už druhú 1,6 Mpi a úplná spokojnosť . Myslím že aj výkonovo akurát.Na to moje jazdenie bohate stačí.Nemám ten pocit že by som sa chcel s niekým pretekať.Druhú mám teraz v zábehu tak ju trocha šetrím a kto ma chce predbehnúť nech pokojne ide ja stým nemám problém a ak je miesto ešte sa mu aj uhnem.Aby som odpovedal -znova by som išiel do 1.6Mpi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bych hodně šilhal po 1.8 TSI.. všude samá chvála. Jinak v rozhodování mezi 1.6 MPI a FSI bych opět šel do MPI. FSI je o 40 000 Kč dražší! A co mi nabídne navíc? Modernější technika (MPI je starší, ale prověřený a koncern asi dobře ví, proč ho stále strká do aut, včetně Audi), o 10 kW výkonější (MPI se mu po chipu (cca 5000 - 6000,-) možná nebezpečně přiblíží), trochu lepší spotřeba (chip údajně taky slibuje snížení spotřeby), šestikvalt jako u VW to nemá .. tohle mě nepřesvědčí, ale je to jen můj názor.

A co se týče toho města jak píše dadacek, tak já tam takový problém nevidím.. benzín se za chvíli zahřeje a pokud pojedu v popojížděčce s MPI za 11 l, tak si nemyslím, že s TDI to pojedu za 6 nebo podobně ;) a s dnešní cenou ropy bych to zvlášť neviděl tak horký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem kolko ludí si berie FSI,ale myslím si že jazdí stále dosť MPi hlavne pre cenu týchto motorov a ako vraví ViktorMPI rozdiel 10kw nieje neprekonatelný.Možno sa to časom otočí a bude sa viac kupovať FSi ,ale môj názor je že ak niekto chce benzín , nie s obrovským výkonom a v čo najlepšej cene tak si podľa mňa vyberie Mpi. kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...