Přejít na obsah

Octavia Tour Combi (Rádio, DVD, DVB-T + NAVI)


Doporučené příspěvky

Ahoj Škodováci a borci přes rádia.

Chtěl bych se Vás zeptat, zda mě můžete někdo doporučit, co mám pořídit pro svou novou Octavia Tour Combi.

Z výroby jsem si do auta pořídil pouze 8x repro(4x v předu a 4x vzadu) + orig. anténa.

Součástí předního panelu je také Climatronic.

- 1 -

Chtěl bych si pořídit pěkné rádio (buď 1DIN, nebo 2DIN), které by umělo přehrávat standardní audio formáty (hlavně CD a MP3 - MP3 i na DVD) a video formáty DVD video, DVDR-RW(- a +), VCD, DivX, XVID, AVI, MP4.

- 2 -

Dále bych chtěl navigaci v češtině(kde by šlo případně i nějak rozumě zajistit aktualizaci map). Jezdím po evropě (Německo, Francie, Belgie, Lucembursko, Španělsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Švýcarsko, Holansko)

- 3 -

Příjemným bonusem by byl příjem DVB-T televize a možnost připojení telefonu přes Bluetooth.

- 4 -

Vstupy USB, AUX a video vstup (popř vstup na SD karty)

Existuje podobné rádio a doporučili byste něco, popřípadě i firmu, která by zajistila správnou montáž se zárukou (bydlím v Praze)?

Mám představu za to utratit cca 10-18 tisíc.

Díky předem za nápady a rady.

Hezký den všem, Petajs

Editováno: , autor: petajs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak tvoje požadavky určitě splní tato NAVI...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/5-1-Multimedia/118-2-Navigace/5/1022-Audiomedia-GDF879

...pokud jsi jen trošku zručný tak si ji nainstaluješ sám.S tou anténou jsi se trošku unáhlil protože by byla vhodnější duální anténa tzn. AM-FM/GPS...ale není problém ji vyměnit.

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/130-3-stresni-anteny/5/1094-SHARK-AM-FM-GSM-GPS

...zatím je k dispozici tato ploutvička, ale bude i anténa jako origo, ale s vývody jak pro FM tak i GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak tvoje požadavky určitě splní tato NAVI...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/5-1-Multimedia/118-2-Navigace/5/1022-Audiomedia-GDF879

...pokud jsi jen trošku zručný tak si ji nainstaluješ sám.S tou anténou jsi se trošku unáhlil protože by byla vhodnější duální anténa tzn. AM-FM/GPS...ale není problém ji vyměnit.

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/130-3-stresni-anteny/5/1094-SHARK-AM-FM-GSM-GPS

...zatím je k dispozici tato ploutvička, ale bude i anténa jako origo, ale s vývody jak pro FM tak i GPS.

Ahoj moc díky za super typ!

To jsem přesně potřeboval - nasměrovat. Jen si nejsem jist, zda bych to zvládl připojit (včetně výměny té antény).

Zkusím o tom něco nastudovat - jestli to je opravdu jednoduché, tak bych to možná zkusil.

Jinak ceny uvedené na eshopu jsou předpokládám s DPH?

Ta navigace je v češtině včetně zvukového navádění?

Nějaké negativní zkušenosti s tímto rádiem ?

No a poslední dotaz, kdy bude i ta normální duální anténa - ploutev se mě moc nelíbí.

Díky a mám o čem přemýšlet. Petajs

PS: pokud má někdo ještě nějaký nápad, tak jsem vděčen za každý podnět. Hezký den ...

Editováno: , autor: petajs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj petajs.

Myslím že s navigací budeš spokojený, IGO8 jsem měl na Samsungu Omnia a byla super. Dá se najít na internetu dost navigačních hlasů. V češtině je, je to napsané ve výčtu mapového pokrytí států, úplně na konci.

Taky by se mi líbila ;)

Editováno: , autor: Jakub Pícha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj petajs.

Myslím že s navigací budeš spokojený, IGO8 jsem měl na Samsungu Omnia a byla super. Dá se najít na internetu dost navigačních hlasů. V češtině je, je to napsané ve výčtu mapového pokrytí států, úplně na konci.

Taky by se mi líbila ;)

Ahoj, moc díky za odpověď. Petajs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hezký den.

Mám na vás ještě jeden dotaz. Máte někdo zkušenosti s těmito autorádii?

Které z nich byste doporučili?

A půjdou namontovat do Octavia Combi Tour TRUMF s automatickou klimatizací CLIMATRONIC?

1 - AUDIOMEDIA - GDF879

2 - ROCKDALE - UNI7011

3 - INNOVATEK - 928M

4 - Model ML -AS-6528G GPS+DVBT

Budu vděčný za každý postřeh a radu.

Nevím z pohledu značky zda AUDIOMEDIA nebude lepší kvalita zpracování než ROCKDALE, INNOVATEK nebo ten ML.

Moc děkuji - Petajs

Editováno: , autor: petajs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...