Přejít na obsah

Ministr Rath dostal pres drzku :-)


Martinoslav

Doporučené příspěvky

No je pravda, ze mu ji mel natahnout z xichtu do xichtu, ale vzdyt to byl jen lechtajici pohlavek. Ja bych mu dal takovej, ze by druhou pecku chytil o ten stul, co mel pred sebou :)

Politolog Zdeněk Zbořil připomněl... ...Kdyby se podle něj incident odehrál v Mackem oblíbených Spojených státech, ministerská ochranka by ho na místě zastřelila. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze mu ji mel natahnout z xichtu do xichtu, ale vzdyt to byl jen lechtajici pohlavek. Ja bych mu dal takovej, ze by druhou pecku chytil o ten stul, co mel pred sebou :)

To se na mě nezlob, ale aby se takto zachoval politik v civilizované zemi, to je docela vrchol. I když dost často o civilizovanosti českého člověka dost pochybuju. Jinak mně to moc vtipné nepřijde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze mu ji mel natahnout z xichtu do xichtu, ale vzdyt to byl jen lechtajici pohlavek. Ja bych mu dal takovej, ze by druhou pecku chytil o ten stul, co mel pred sebou :)

To se na mě nezlob, ale aby se takto zachoval politik v civilizované zemi, to je docela vrchol. I když dost často o civilizovanosti českého člověka dost pochybuju. Jinak mně to moc vtipné nepřijde...

Souhlas ... navic dat nekomu facku ze zadu je celkem ubohy. A dalsi vec je, ze kdyz uz bysme sli do detailu tak Rath to celkem ustal a pak v pokracovani si myslim, ze by tu bitku vyhral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze mu ji mel natahnout z xichtu do xichtu, ale vzdyt to byl jen lechtajici pohlavek. Ja bych mu dal takovej, ze by druhou pecku chytil o ten stul, co mel pred sebou :)

To se na mě nezlob, ale aby se takto zachoval politik v civilizované zemi, to je docela vrchol. I když dost často o civilizovanosti českého člověka dost pochybuju. Jinak mně to moc vtipné nepřijde...

Souhlas ... navic dat nekomu facku ze zadu je celkem ubohy. A dalsi vec je, ze kdyz uz bysme sli do detailu tak Rath to celkem ustal a pak v pokracovani si myslim, ze by tu bitku vyhral :-)

Rovnez souhlas, spis se ukazala inteligence pana Macka a jeho zbabele chovani. Nemusim ani jednoho z panu, ale myslim si, ze si to meli vyridit nekde jinde....

zase se o tom bude tejden kecat a tahat do toho politika..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moralni stranka veci je samozrejme nekde jinde, ale panove, ruku na srdce ... Ten pohlavek mu sedl hezky ;)

konecne tu zase jednou vidim hezky cesky napsane slovo samozrejme, to D co tam nekteri pisi me vzdy uplne rozseka..... :D;)

jinak prave o ten prvni pohlavek tady jde, o to, ze byl dan zakerne a srabacky ze zadu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se cestinou zivim, takze by bylo smutne, kdybych to napsal spatne... ;):p Obcas ale i presto udelam hustou hrubkuuuuuuuuu :smich:

No jasne, ale jak jsem psal - moralni stranku ted neresme ;) Proste sedla mu hezky ;)-_- A on si ji, jen tak mimochodem, i zaslouzil ;) A kdybych mel byt spravedlivy, tak by potreboval jednu vychovnou kazdy den hned jak vstane z postele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve spoustě názorů mě drath sere, ale s něčím má zase pravdu.. jedna věc. Vyřizovat si svoji starou na takhle medialně exponovaným místě je od toho pitomečka knihkupce macka hodně ale hodně ubohý. Ja bych si na něj někde v klidu počkal a ferově mu dal na budku ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne, ale jak jsem psal - moralni stranku ted neresme ;) Proste sedla mu hezky ;)-_- A on si ji, jen tak mimochodem, i zaslouzil ;) A kdybych mel byt spravedlivy, tak by potreboval jednu vychovnou kazdy den hned jak vstane z postele...

To by mě zajímalo, podle čeho tak soudíš?

Macek to prohrál na celé čáře, jak v této "šarvátce", tak v politice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi to líbilo, aspoň si Rath uvědomí, že nemůže jen tak ze své pozice kohokoliv urážet. A taky nám ukázal že se považuje za někoho nám nadřazeného. Prý podá trestní oznámení za napadení ÚSTAVNÍHO činitele. No hlavně, že on má svůj partnerský život v naprostém pořádku :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne, ale jak jsem psal - moralni stranku ted neresme ;) Proste sedla mu hezky ;)-_- A on si ji, jen tak mimochodem, i zaslouzil ;) A kdybych mel byt spravedlivy, tak by potreboval jednu vychovnou kazdy den hned jak vstane z postele...

To by mě zajímalo, podle čeho tak soudíš?

Macek to prohrál na celé čáře, jak v této "šarvátce", tak v politice.

Pavo, nechci se s tebou hadat -_- Odpust si prosim komentare na me prispevky ;) Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...