Přejít na obsah

střešní okno


Dawee

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a žádám o radu.Mám Fabii 1.4 16V s výbavou Comfort.Má i el. střešní okno...A to má asi svou vlastní hlavu.Když jej nechám zasunout do střechy a poté ho chci zavřít tak se mi asi v půlce začne vracet zpět do střechy.Ptal jsem se kamaráda (servismana Škody) a ten to neví v čem je problém...Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

Editováno: , autor: Dawee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a žádám o radu.Mám Fabii 1.4 16V s výbavou Comfort.Má i el. střešní okno...A to má asi svou vlastní hlavu.Když jej nechám zasunout do střechy a poté ho chci zavřít tak se mi asi v půlce začne vracet zpět do střechy.Ptal jsem se kamaráda (servismana Škody) a ten to neví v čem je problém...Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

Ahoj taky jsme měli tenhle problém. Opravdu stačí ten čudlík zamáčkonut a držet ho dukud se okno neotevře a nezavře. A potom by to mělo šlapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, hledal jsem, ale bohužel nenašel... Potřeboval bych nastavit střešní okno do nějakého základního nastavení.. tedy podkud se dá něco takovýho udělat... Mám docela problém, když otevřu okno, tak, že zajede do střechy a chci ho zase zavřít, tak se v půlce zastaví a vrátí se zpět... při druhém pokusu se to zavře normálně... Máte někdo podobnou zkušenost? děkuji za rady :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...