Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony Fabia I


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Zdravím nějak jsem nedostal k tomu si nechat vyčíst pin respektive nikoho jsem v okolí nenašel mimo firem kde za to chtějí kolem 700 ale zeptám se jinak na napájecím bloku ISO konektoru je pin "K line" když to připojím dostanu se do rádia abych vyčetl pin ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Milhausek napsal:

Protože vin zjisti v databázi dle skz

Asi jo co jsem byl ve škodovce tak mi řekli že od léta 2019 mají záklaz říkat pin pouze proti WIN ale že tam auto musí fyzicky dojet a že to z toho tahají přes diag ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím
Dotaz ohledně propoje symphony -> cd měnič kabel si budu dělat ze zbytků co zbyly z vraku. 
Spároval jsem barvy které sedí ale zbyl mi hnědý vodič ze strany měniče . Mám tušení že to bude mínus pól jen bych potřeboval potvrdit či vyvrátit.

IMG_20200311_094906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer
Mám takovou technickou ohledně Symphony v jedničkové fabii . vše zapojeno napajecí ISO je plně zapojený ale nejde mi podsvit.
Na pinu kde je podsvětlení se mi napětí objeví ale rádio je stále po tmě. Co se s tím dá dělat ? 
Předem díky M

IMG_20200318_163045.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to kdybych tak věděl ..

No asi tak jako diag mám modrý kabel z Číny zřejmě  VAG COM co byl j tomu pribaleny .

Hnu s tím přes tohle? Nebo musí rádio a někde nechat udělat extra ?
Z přebytku času jsem připojil diag a rádio se přihlásilo a dá se přes  "neregistrovaný" dodělat to podsvětlení nebo ne ?
Pokud ano tak jakou hodnotu kam zadat ?
Předem děkuji za případné reakce M

 

 

 

IMG_20200319_173718.jpg

IMG_20200319_173733.jpg

IMG_20200319_173826.jpg

Editováno: , autor: cechp
Rozšíření dotazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, ve Fabii I mám radio skoda music system 411.

Jen se chci zeptat, predpokladam, ze je toto originalni radio. Tedy má napájení anteny po koaxu, nebo by melo byt za radie napajení nateny( nic tam není). Jak případně ověřím, změřím, že jenapájení anteny OK. Ve městě hraje dobře za jízdy jsou výpadky, a když jsem zajel dál mimo civilizaci, tak nejde ani poslouchat.

Případně, kde ještě co zkontrolovat. děkuji za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mezi středním vývodem konektoru antény autorádia a kostrou by mělo být 12V. Pokud není, může být rádio špatně nakódované nebo vadné.  Buď rádio správně nakódovat  pomůže-li to, nebo pořídit tzv fantómové napájení. Např.:

https://www.ahifi.cz/antenni-napajec-phantom-iso-iso.html?gclid=EAIaIQobChMIg6Sjseey6QIVhKZ3Ch1CaQDnEAQYAiABEgJtTfD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk změnil název na Originální rádio ŠKODA Symphony Fabia I

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...