Leden 16, 200817 r Keď dáš kúrenie na maximum teda teplotu tak sa zapína na základe info z RJ motoru odporové kúriace členy ktoré sú pri radiátore v kúrení. Pri maxime má toto kúrenie spotrebu cca 800W čo som meral v jednej OII. Pri teplom motore sa vypína
Leden 16, 200817 r Autor Keď dáš kúrenie na maximum teda teplotu tak sa zapína na základe info z RJ motoru odporové kúriace členy ktoré sú pri radiátore v kúrení.Pri maxime má toto kúrenie spotrebu cca 800W čo som meral v jednej OII. Pri teplom motore sa vypína Takže když nemám teplotu nastavenou na HI, ale třeba jenom na 22°C, tak se to nezapne?
Leden 16, 200817 r Myslím že nie. Takže když nemám teplotu nastavenou na HI, ale třeba jenom na 22°C, tak se to nezapne?
Leden 16, 200817 r Autor ....je to v Eleganci nebo je to ještě za příplatek navíc? Já myslím, že to mají všechny TDI. I ve fabii to je, tam je to myslím i u SDI.
Leden 16, 200817 r U vozidel s plně automatickou klimatizací (Climatronik) se to zapíná vždy, když je třeba rychle vyhřát interiér. U aut s mechanickou climatizací, anebo bez climatizace se to sepne jen když je ovladač teploty nastaven na max. To platí i u Fabie.
Leden 22, 201015 r Ahoj.Muzete mi nekdo poradit s touto chybou? Address 7D: Aux. Heat Labels: 1K0-963-235.LBL Part No SW: 1K0 963 235 E HW: 1K0 963 235 E Component: PTC-Element 0404 1 Fault Found: 00361 - Heater Element for Auxiliary Heater (Z35) 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Mam tuseni ze je ten element asi v haji coz? Nebo jste to uz nekdo resil a je to jen nekde v kabelazi? Je fakt ze se auto dlouho ohriva, obzvlast ted. Nemate to nekdo na prodej pripadne?
Leden 23, 201015 r co tím myslíš auto se lépe ohřívá? s teplotou motoru to nemá nic společného!! Ohriva to tedy jen vzduch do kabiny? Mel jsem pred tim Passata s podobnym motorem a ten se ohral za polovinu casu. V zavadach jsem na me OII rs nasel jen chybu s timhle elementem a pak taky relatko k ostrikovacum svetel ale to to asi nebude:)
Únor 11, 201015 r Nikdo neporadí? Neresili jste to jeste nikdo? Zajimavy je ze kdyz spustim test akcniho clenu tak prihrivac zacne nabihat a ukazuje i odber nebo vykon? ve watech cca 500-600W. Nekoukli by jste se mi nekdo na tuhle jednotku prosim pres vag na vasem aute? Adresa jednotky je 7D pridavne topeni. Pokud mi sem hodite i log z testu akcniho clenu pro porovnani bude to sqele:). Predem dekuju.
Červenec 18, 201015 r chtěl jsem se zeptat jestli by mi neuměl někdo sehnat do OII 1,9TDI 77KW r.v.2006 přídavné el. topení a popřípadě to i zapojit dík Mira Fuksa
Červenec 18, 201015 r a na kolik by to tak zhruba vyšlo? Upraveno Říjen 9, 201014 r od Luďa necituj předchozí příspěvky
Říjen 2, 201014 r Čo to je ? Majú to dieselove octavie v zakladnej vybave.Vie niekto co to konkretne je a ako to funguje ? Dik za objasnenie.
Říjen 2, 201014 r Protoze se diesel ohriva v zime z pricipu funkce a tepelne ucinnosti motoru mnohem pomaleji, jsou dieselove verze vybaveny elektrickym pridavnym topnym elementem. Jako uzivatel nepoznas nic, jen to, ze auto zacina topit s jeste studenym motorem.
Říjen 9, 201014 r Jak je to myšleno elektrické topení? Jako nezávislé topení? Taky by mě zajímala cena
Říjen 9, 201014 r Není nezávyslí. Pokud se nepletu je to elektrická spirála někde v okruhu, která při jízdě a studeným motoru ohřívá vzduch co de do kabiny. Je to pro nafťáky abys nemrznul, než se motor ořeje. Pokud se pletu, tak mě opravte.
Říjen 9, 201014 r Já mám octavii 2 nafťáka. To znamená, že to tam již mám a nebo se to tam musí dodělat? Vcelku mi někdy příde, že tam po chvíli už jde lehce teplejší vzduch
Říjen 9, 201014 r Tak tak jak říká Luďa je to jen spirála která přihřívá nasávaný vzduch.A je to celkem znát když hodně mrzne,ale nezávislý topení to není. Zeptej se člena rolbaře ten to občas dodělává a záleží jak to je starý jsou dva druhy podle zapojení.(podle roku výroby).Víc ti řekne právě on. Upraveno Říjen 9, 201014 r od acek
Říjen 10, 201014 r PTC během minuty má na výstupních čidlech z 10 °C 30 °C dodělání je celkem jednoduché
Říjen 10, 201014 r a jak se uvádí PTC v činnost? Slyšel jsem, že to bylo standartně montované do OII diesel pro střední evropu. Takže dovozy itálie atd. mají smůlu...........
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.