Přejít na obsah

Stresni spoiler Fabia combi origo


Jeff

Doporučené příspěvky

co tak sa prejst po vacsom parkovisku pre nakupnym domom ?

predsalen realita je realita, foto skresluje

To jsem udelal, ale nenasel. Asi u nas nejezdi. Foto z boku mam, ale potreboval bych zezadu a z sikmeho pohledu.

Premyslim, jestli zvolit original nebo od Milotecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo podle me vypada moc pekne, pokusim se nafotit, ale nic neslibuju, parkrat sem ji u nas videl, sam jsem o nem take uvazoval, zvlast, kdyz tady nekdo pred pul rokem nabizel origo Skoda v priprave na lak za 1500Kc.

Tak tak, nabízel a nakonec mi ještě slevil, takže bylo jen za 1000,- heč.. :t jinak s těma od miloušteku se nedá srovnávat, prostě origo je origo. Jenom nalakovat a přilepit. Bohužel nemám foto zezadu, ale můžu autíko blejsknout a dát to sem... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíte ten spoiler nad 5.dveřmi, tak mi příde docela hrozný. Jeden čas byl povinný na kombíku 74 kW k podélným střešním nosičům. Byl jsem svědkem toho, jak si pán chtěl doobjednat ve Škodovce na své auto střešní nosič a bylo mu sděleno, že k tomu si musí objednat tento spoiler. Tak jsem se ozval, že já ho tam nemám, divili se jak je to možné. Co pak zjišťovali, tak snad pak udělali nějaké úpravy na nosičích a spoiler se montovat nemusel. Když jsem ho pak viděl na Fabce, byl jsem rád, že ho tam nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: Myslis tu strisku??? Tu jsem videl v tuningshopu za 1600kc jestli se nepletu ?! Ted opravdu nevim - ale rikali, ze s lakem by to bylo kolem 3000 kc...

Proč zrovna já? :blink: Já jsem se v této diskusi nevyjadřoval. :D

Ahoj, jsem rad, ze jsem ve Vasi terapeuticke skupince. Jmenuji se CRAKE a jsem alkoholik :p:smich::smich::smich::smich:

chlape uz to nepij -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: Myslis tu strisku??? Tu jsem videl v tuningshopu za 1600kc jestli se nepletu ?! Ted opravdu nevim - ale rikali, ze s lakem by to bylo kolem 3000 kc...

Proč zrovna já? :blink: Já jsem se v této diskusi nevyjadřoval. :D

Fuugas: promin, nejak se mi to pomotalo :unsure:;) Mělo to byt samo pro Jeffa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: Myslis tu strisku??? Tu jsem videl v tuningshopu za 1600kc jestli se nepletu ?! Ted opravdu nevim - ale rikali, ze s lakem by to bylo kolem 3000 kc...

Proč zrovna já? :blink: Já jsem se v této diskusi nevyjadřoval. :D

Ahoj, jsem rad, ze jsem ve Vasi terapeuticke skupince. Jmenuji se CRAKE a jsem alkoholik :p:smich::smich::smich::smich:

chlape uz to nepij -_-;)

Bobika - slibuju uz nebudu :):p ::':smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...