Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Zravim,

Procetl jsem snad vsechny prispeky ohledne tempomatu ale stejne mam jednu otazecku.

Namontovel jsem tempomat vcetne meho kabeloveho svazku , s Vagem komunikuje uplne v pohode,

Ale problem nastava samozrejme jak jinak s pripojenim na RJ ,

zapojil jsem b. drat podle MRO5 do cerveneho konektoru pin c.6 ten levy blok tam nemam takze by to melo byt v pohode ale mam dojem ze neni vydratovan

odchod na RJ z toho konektrou jinak by to makalo.

podle schemat ktere jsem sosnul na netu jsem zjistl ze puvodni instalace T11a/10 vede na RJ. konektor T81a/69 a tam ja nemam pripojen zadny drat.

nevite nekdo nebo jestli nevlastnite schema na 1.2HTP 47kW r.v 06 na kterou pozici T81a vede drat z cervene svorkovnice pin c.6 ?

mockrat dekuji za odpoved a pochopeni meho problemu :)

Editováno: , autor: Stistko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som ti to ale v tých schémach to vôbec nieje. :o Pozri na niektorý pin RJ motora by mal ísť tenký čisto biely káblik.

jj k tomuto jsem se v podstate dobral taktez ale v tejto verzi nejpreve jde kablik z packy tempomatu na konektor T11a/10

z konektoru t11a/10 na ridici jednotku T81a/38 nebo T81a/69 podle modelu ovsem

otazka je jak je to u modelu fabia 1.2 htp 47kW r.v 2006

kazdopadne dekuji za snahu kamarade :)

post-25620-1254252384_thumb.jpg

post-25620-1254252397_thumb.jpg

post-25620-1254252822_thumb.jpg

Editováno: , autor: Stistko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malo by to byť na pine 28 tu sú screeny z oboch RJ mot. 47KW

Taaak to se ti povedlo skvele. hned zitra se na to pokusim podivat jestli tam mam volnou pozici nebo proc to vlastne nefacha.

myslis ze bych te mohl jeste poprpsit o screen s tou tempomatovou packou a tou odbockou na ten cerveny konektor t11b/6 jen abych si overil ze je to na tuty stejne zapojene.

mockrat dekuji :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

Fabia 1,4MPi 50kW Comfort (rv. 2002), byl do ní v roce 2006 doděláván v autoriz. servisu tempomat. Do dnes plnil svou funcki jak měl, ale když sem dnes jel, tak prostě nejde zapnout. Prepinac mam v poloze ON (zkousel sem prepnout i ON/OFF), ale proste nejde aktivovat. Pak sem zastavil vypl motor a pri opetovnem orzjezdu vse ok, několik startů, ale pokaždé ok. A před chvílí sem jel zase pryč a opět ani ťuk. Nevíte čím to může být? VAG nemám, ale žádná kontrolka nesvítí a auto se chová naprosto normálně (až na ten tempomat teda...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vagu buď nebude nic nebo něco takového :

datovy BUS pohonu, neverohodne sdeleni od ridici jednotky sloupku rizeni, atd...

Vyměň páčku a bude to OK, tady neni co řešit, uvidíš.

tyhle chyby co popisuješ jsou chyby které píše OII... on má ale Fabii...

Jo a Fabia nemá řídící jednotku sloupku řízení...

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím jsem též uživatelem tempomatu a prosím o radu (ještě jsem to tu v příspěvcích nevyčet ): když jedu se zapnutým tempomatem, prší a mám puštěný cyklování stěračů na poslední dvě polohy tak mi nepravidelně při zapnutí stěračů vypne tempomat.Setkal se s tím někdo?Vaša mi prováděl montáž(díky Vašo),říkal,že na to narazil a nepřišel na to .dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano robí to aj mne.V DP je na to aj upozornenie robí to myslím iba u dorábaných tempomatoch na 44kw verzii RJ motora. Kolega na 50kw stým problém nemá.Niekedy to vie pekne nas--ť! :p

zdravím Tě ,já mám fabku 1,2 kw 47,chipnutou od p. Jandy,tempomat od Vaši .Jak jedeš po dálnici a vypadne to je to napříjemné (hlavně když zrovna předjíždíš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...