Přejít na obsah

1.6 chcípala, teď nechytá vůbec :(


Fridrich

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Felicia 1.6 1998rok nejdřív chcípala z ničeho nic a někdy nešla natočit. Po "zavrklání" drátkama u snímače otáček chytla a tak dokola. Diagnostika psala vadný snímač otáček, ten jsem dal nový společně s rozdělovačem. Auto chytalo, ale mělo nějak vyšší otáčky na volnoběh. Nicméně po 10 km začalo cukat jako blázen až chcíplo úplně a od té doby nechce naskočit. Benzín tam jde, jiskru neháže. Diagnostika nepsala nic a teď po dvou dnech stání píše vadný volnoběžný snímač. Prosím o radu už jsem z toho zoufalej. Díky

Editováno: , autor: Fridrich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív zkontrolovat rozdělovač - palec, víčko, ale to je snad nové ...... Kdyžtak skusit původní, i nov může mít výrobní vadu.

No a potom je to s největší pravděpodobností cívka, jak jsem psal. Můžu jednu poskytnout na vyzkoušení. V loni mi také odešla za vhka je KO, ale jinak jde. Vozím ji jako díl první pomoci   :feve:

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív zkontrolovat rozdělovač - palec, víčko, ale to je snad nové ...... Kdyžtak skusit původní, i nov může mít výrobní vadu.

No a potom je to s největší pravděpodobností cívka, jak jsem psal. Můžu jednu poskytnout na vyzkoušení. V loni mi také odešla za vhka je KO, ale jinak jde. Vozím ji jako díl první pomoci   :feve:

Tom

diky. není to moje a těžko se opravuje, když majitel je skoupej na korunu.. civku jsem měl pujčenou "šuplíkovou" a asi byla taky v hajzlu. Rozdělovač, palec, svice nový, přesto neháže jiskru. Osobně bych si tu civku za pětikilo koupil hned...

Děkuju všem za příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neháže jiskru= spatná cívka nic jiného v tom nehledej

Není vždycky pravda!!!!

Pokud je porušený svazek k indučce nebo také pokud není signál od snímače otáček, tak točit můžeš kolik chceš a jiskru bít nebude.

to Fridrich: sám říkáš, že po pohýbání kabelů to chytlo a psala to i diagnostika. Podívej se na svazky, jestli nejsou prodřené.

Editováno: , autor: kerow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není vždycky pravda!!!!

Pokud je porušený svazek k indučce nebo také pokud není signál od snímače otáček, tak točit můžeš kolik chceš a jiskru bít nebude.

to Fridrich: sám říkáš, že po pohýbání kabelů to chytlo a psala to i diagnostika. Podívej se na svazky, jestli nejsou prodřené.

Díky zítra na to mrknu, jinak snímač s rozdělovačem je novej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...