Přejít na obsah

Yeti - výrobné/vývojové chyby a iné nedostatky


Wheel

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahojte. Moj Yeti ma tieto muchy:

Vsimol som si, ze v lete sa mi pri starte spusti zadny stierac.

Taktiez v teplejsom pocasi mam vysoke otacky pri volnobehu cca 1200. V servise mi povedali, ze je to asi normalne.

Tiez mi nieco buchoce v B stlpikoch.

Pri volnobehu nieco klepoce v palubovke na pravej strane.

Ma niekto podobne nedostatky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte. Moj Yeti ma tieto muchy:

Vsimol som si, ze v lete sa mi pri starte spusti zadny stierac.

Taktiez v teplejsom pocasi mam vysoke otacky pri volnobehu cca 1200. V servise mi povedali, ze je to asi normalne.

Tiez mi nieco buchoce v B stlpikoch.

Pri volnobehu nieco klepoce v palubovke na pravej strane.

Ma niekto podobne nedostatky?

Zdravím. Mám 2,0 TDI / 81 kW.

- zadní stěrač se mi pouští pouze když dám zpátečku. Možná by to mohlo být tím.

- vloni mi něco hnusně praskalo v levém předním sloupku. Nakonec jsem zjistil, že jde o krytky plast. krytu sloupku. Přelepil jsem je černou páskou a přestalo to.

- okrasnou lištu na palubovce jsem postříkal silikonovým olejem, protože v ní taky praskalo. Pomohlo to.

- dále jsem měl špatně napasovaný zadní nárazník tak až se hrana 5. dveří odřela. Opravil to v záruce v servisu.

- hnusně mi klapalo v zadních dveří což přestalo až tím, že jsem do nich nastříkal vazelínu ve spreji.

- minulý týden jsem zjistil, že plast u zadního okna kufru je taky špatně uložený.Pojedu do servisu.

- mám rádio Blues. Sice je praktická příhrádka pod ním, ale rádio hraje fakt mizerně. Má velice špatnou citlivost a místní stanice ani po městě nehrají stereo.

Teď když jsem to takhle shrnul tak je to docela bída. :angry::worthy

Asi udělám :rtfm: a :scooter: do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže okrem chystanej reklamácie zadného znaku z veka kufra a ľavých predných dverí už mám v lakťovej opierke prichystané aj krytky na disky (logo škoda). Nejak čudne sa mi to šúpe, aj keď nekoroduje to až tak ako zadný znak.

Som jediný? pre istotu si to skontrolujte aj vy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes jsem si všiml, že mám na bezpečnostních pásech dva různé způsoby zarážky kovové spony. U všech pásů krom jednoho je zarážka - plastový "nýt" a u jednoho pásu je to vyřešeno všitím kousku přehnutého pásu viz.přiložené foto. Chci se zeptat, zda jsou oba způsoby běžné. Jaké máte zkušenost? Vrtá mi hlavou, proč nepoužili v jednom voze u všech pásů stejný způsob?!

post-42380-0-70550900-1303061874_thumb.j

post-42380-0-95369500-1303061885_thumb.j

post-42380-0-43380700-1303061892_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam zrejme vadu laku, zacaly se mi delat bubliny na dverich u spolujezdce a na dverich za ridicem. Pri objednani do servisu, povidal technik (pri rychlem skouknuti ) neco vypada jako zalakovana necistota a neco od kaminku,moc se mi to, ale nezda. Zkousel jsem to nafotit mobilem,ale neni to moc videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mě u Yetiho zatím štve jen to, že vpředu není žádný "popelník", taková ta zavírací přihrádka na papírky, kapesníky a jiný bordel. Když si dám bonbon nebo nanuk, tak musím házet obaly do přihrádky ve dveřích. Jinak je tam ale odkládacích prostor spousta, to chválím.

Souhlasím, u Octavie je to uzavřená přihrádka-popelník a tady je otevřená. Je to škoda. A ten popelník co vypadá jako plechovka od Fanty je hrozný :-) Hned letěl pryč :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Moj Yeti ma tieto muchy:

Vsimol som si, ze v lete sa mi pri starte spusti zadny stierac.

Taktiez v teplejsom pocasi mam vysoke otacky pri volnobehu cca 1200. V servise mi povedali, ze je to asi normalne.

Tiez mi nieco buchoce v B stlpikoch.

Pri volnobehu nieco klepoce v palubovke na pravej strane.

Ma niekto podobne nedostatky?

Mám to samé, ráno normální otáčky a odpoledně když je teplo jsou vysoké při volnoběhu a drnčí tak divně výfuk. Řekli mi v servisu je to nové auto tak s tím ještě počkejte třeba se to srovná :-)

Stěrač se mi taky někdy spustí, ale musím zjistit jestli ti fakt není tou zpátečkou jak tu bylo psáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální. dávají to, aby nezapnutý pás nebouchal o plast "B" sloupku.

No konečně si toho všimli. Já jsem se tomu bouchání divil hned první den v Octavii 2. Taky na to mohli přijít dřív... Takhle musím mít pás nastavený pořád v horní poloze, aby to nebouchalo, když je místo spolujezdce prázdné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Hm...me nejvic vadi,ze jak ho privezl otec domu,me manzelce se zdal hodne uzky...hned jsem ji to vyvratil a ukazal ji miry jak jsou zmerene sirky u yetiho,octy a supa...Pak vzala metr a sla zmerit sirku zadnich sedadel a ...nestacil sem se divit,zadni sedaldla jsou o 10 cm fuck uzsi nez u supa a octy...Takze do budoucna ji asi jako nahraduYetiho za octu nepresvedcim.Pri 2 autosedackach pro deti asi fakt moc mista pro 3ti osobu uz nezbyde..

Pro odpověď použi "rámeček" RYCHLÁ ODPOVĚĎ nebo tlačítko PŘIDAT ODPOVĚĎ CO JSOU AŽ ÚPLNĚ DOLE POD TEXTEM

V OI mam tiez 2 detske sedacky a tretia osoba medzi ne sa vojde len tak tak - nudzovo na kratke vzdialenosti. Alebo niekto dobre chudy/hubeny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...