Přejít na obsah

Problém s IMO


miki

Doporučené příspěvky

Ahojte

Ja mám tiez taky problem, ze ked nastartujem tak imo vypne motor, ale nemyslim ze to bude kablami lebo ked dam druhy kluc tak nastartujem, ale raz funguje novy a raz stary, neviem co stym je. Prosim vas poradte mi :help:

:palec2: Tak vymen spinacku +budiky. Ale kabel NEMEM podla teba je dobry. :);)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

ale někdo tady z kolegů tvrdil, že snad při přendavání čipu z origo klíče do neorigo vystřelováku mu to nějak blblo, nebo co....

Ahoj, mel jsem poskozene puzdro vystrelovaku (2tlacitka, r.v. 2002), tak jsem koupil nove, vse prehodil, ale bohuzel po zasunuti klice do zapalovani se mi rozsviti imobilizer a po nastartovani se auto vypne. Prosim o radu. Otevirani dveri je v poradku, "pouze" startovani ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.

Vystřelovák se skládá ze dvou dílů.

Díl s DO a díl s klíčem/planžetou a čipem imobilizéru.

Ten se rozebírá tak, že pod kolečkem s logem je šroubek, ten vyšroubuješ a rozebereš to.

V jedné té skořápce bude v blízkosti planžety taková skleněná tyčinka zakápnutá nějakým lepidlem. S trochou šikovností se dá vyndat.

Kolečko s logem se Ti asi nedestruktivně odlepit nepodaří, ale v každé dobré klíční službě by Ti ho mohli za dvě pětky prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem jenom prazdny plastovy pouzdro. Kazdopadne diky za tipy.

EDIT:

Tak to bylo ono, chybel cip... Neprejte si videt, v jakych sra.kach jsem se v ty poplenici hrabal, nez jsem ten cip nasel :kol-28: ale fachaa. Diky.

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...