Přejít na obsah

LED zadne svetla


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

mě by zajímalo spíš, jak vyřešil mlhovky v zadním světle :) jinak nemyslím zrovna, že by to muselo být za 6k ;) stačilo by sehnat nějaký super svítivý diody a pak to připájet na plošňák a napojit do těch patic :palec2: :palec2: určo by to bylo trošku složitejší, ale takhle nějak cca by to mohlo být :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ano maju. Ale ked chces 2 hmlovky, tak dat prave svetlo z anglickej Octy nepomoze (aj nasa Octa ma v pravom svetle dvojvlaknovu ziarovku)...To treba nakodovat v servise...

Trochu tě opravím...mám mlhovky svítící na obou stranách a kódovat jsem to rozhodně nedával...zkuste použít mozek, kabel a pájku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, to mně nenapadlo. Tož jsem si mohl ušetřit práci i já.

Mimochodem, kombík je na tom o něco lépe.

Obrysovku s brzdovkou má ve dvojvlákně a pro mlhovku samostatnou žárovku. V pravém světle dokonce je kompletní držák i s kontakty. Jen osadit pin, natáhnout kabel k levému světlu a spojit, a v samotném světle vyříznout díru na žárovku, která je od výroby zaslepená.

post-57881-0-83698800-1303197808_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...