Přejít na obsah

FRS vs F.II.RS


kropec

Doporučené příspěvky

Ahoj, zajímalo by mě jak veliký může být rozdíl ve výkonu u fábií RS I. a II.

Dočetl jsem se, že nová frsII. má 132kW/250Nm - myslíte, že by se mi

těžko přesedalo z frsI. 125kW/400Nm ? Plánuji výměnu - odrazuje mě

ten točivý moment.. (těžko upravit vozidlo v záruce) díky za odpovědi, V. :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesedlá se ti moc dobře, FRS II je novější a pohodlnější auto, navíc ten motor + DSG je dle mne to nej v nabídce VW koncernu......pocitově se ti bude zdát jízda ve FRSII "línější",ale skutečnost bude taková, že pojede lépe jak FRSI 125kw;) (pocit menšího zrychlení pro ticho vinteriéru a hlavně proto, že výkon i kroutící moment je rozpoloženej ve větším pásmu otáček= u nafty ti cca v 1800ot bouchnou saze a s autem to škubne ale tlačí to jen cca do 4000ot,kdy pocitově je to strašný zrychlení....u FRSII to zrychlení bude klidnější a pocitově pomalejší,ale ve skutečnosti je to opa...navíc "sranda" končí tak o 2500ot vejš :) )

ač semi z venku FRSI líbí mnohem víc, určitě bych radši FRSII....spotřeba nebude už asi takovej rozdíl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máte pravdu :o) ikdyž mi malinko nesedí: nedávno jsem se potkal na dálnici s mondeo st220, které má cca 220 koní a Točivý moment 285 Nm. Světe div se, ve stoupání na dálnici jsem ho šoupnul do zrcátka a nahoře když se silnice srovnala nam to jelo tak, že mě předjet nemohl, ale držel se jak pes. Ta okamžitá akcelerace točivého momentu okolo 400 je úplně někde jinde než pod 300, samozdřejmě beru, že váha mondea je větší než u frsI. Ovšem, mluvím o rychlostech mezi 150 - 220 km - což by neměl být takový rozdíl, moc rád bych si zajel rychlostní test poměr s frs2 :o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

máš recht, no soudruh škoda to musí nějak natáhnout, ve finále věřím, že přijde i tdi frs2 právě se xenony :o))

Jako FRSII je vzhledově celkem hezký auto, a na ten obsah díky přeplňování má solidní parametry, ale u malého RS automatická převodovka :smich: - to je peklo.

Pokud chceš opravdový hothatch kup si Clio RS to je v téhle kategorii TOP - vím, že je to Škoda forum, ale zkus se svést s obojema a uvidíš :)

Editováno: , autor: tttt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...