Přejít na obsah

Svítí kontrolka ABS a brzd


Pavel R.

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám takový zajímavý problém. Většinou po krátké době jízdy se slabě rozsvítí kontrolka ABS a k tomu se rozbliká i hlavní kontrolka brzd doprovázená pípáním. Zdrůrazňuji, že kontrolka ABS svítí slabě, většinou nekonstatním jasem. Věšinou tak do 5 sekund zase zhasne, přestane hned blikat i kontrolka brzd. Pak to udělá za minutu třeba znovu a pak už celý den nic, až zase ráno. Byl jsem na diagnostice a ABS žádnou závadu nehlásí. Dokonce se mi jednou podařilo ABS otestovat v době, kdy kontrolka svítila, a normálně fungovalo.

Nesetkal jste se někdo s tímto problémem?

Jedná se o Octavii SLX 20V, rok 1999.

Díky.

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problém s předcházejícím autem a bylo to čidlem abs. Ve škodovce mi říkalli, že to někdy může dělat i spínač ruční brzdy, nebo málo brzdové kapaliny. Ale pak to nakonec dělalo zadní levé čidlo od abs.

Mně jenom zaráží, že není uložená žádná chyba z ABS, což jak tady čtu, tak v případě problému s čidlem, by něco být uloženo asi mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...