Přejít na obsah

Cvakani pri rozjezdu


Skeny

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam  fabii a pri rozjezdu at uz dopredu nebo dozadu neco cvaka - v prubehu jizdy pak uz neslysim nic akurat vzdy rozjezd. Mechanik rikal lozisko ale menit neco zbytecne se mi nechce. Auto jsem koupil letos v breznu a podle faktury co jsem dostal byly predni loziska vymenene v 7/2012 a cena jednoho loziska byla 2500 udajne original. Takze muj typ je homokloub ale nevim. Takze pokud jste nekdo meli stejny problem? Tady je video   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem vymenil levy homokineticky kloub potom silentbloky a stabilizacni tyce a cvakam porad. :kol-32:  ted bych rekl ze to jde z druhe prave strany ale tezko rict. manzeta vypada oka. je teda mozne aby byl kloub spatny i kdyz manzeta vypada dobre? :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ložiska v myskách na tlumičích jsou OK ?

myslis lozisko horniho ulozeni? pokud jo tak to mel nedavno znamy a delalo mu to i kdyz stal na miste a tocil volantem. vylucuju. No a lupe mi to jenom pri rozjezdu behem jizdy uz neslysim vubec nic. nahraju nove video z druhe strany jak mi to pekne lupe ted :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem kecal s par mechosama a bylo mi receno,ze je potreba udelat loziska na hlavni hrideli prevodovky,ze mi to nedela spojka,ale prave ta vule lozisek tim jde tuho razeni nekdy hodne spatny razeni a to cvakani taky. Oprava 7 tis. prej drahe loziska s domeckem ja teda nasel jen jedno bud jsou 2 stejne nebo to druhe jde  udelat bez domecku a cena s domeckem 1750

bez domecku myslim 400 zhruba gufera smesna cena 20-40 kc prace rikal 2500. plus olej a spojka samozrejme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem kecal s par mechosama a bylo mi receno,ze je potreba udelat loziska na hlavni hrideli prevodovky,ze mi to nedela spojka,ale prave ta vule lozisek tim jde tuho razeni nekdy hodne spatny razeni a to cvakani taky. Oprava 7 tis. prej drahe loziska s domeckem ja teda nasel jen jedno bud jsou 2 stejne nebo to druhe jde  udelat bez domecku a cena s domeckem 1750

bez domecku myslim 400 zhruba gufera smesna cena 20-40 kc prace rikal 2500. plus olej a spojka samozrejme .

me jde razeni uplne vpohode nemam zadny problem akurat ten rozjezd at uz dopredu nebo dozadu jeste me napada ten vnitrni homokinetak jinak uz nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takze po dnesku je konecne konec.Dnes jsem to dovezl ze servisu nechal jsem vymenit DRUHY kloub + odvrtat tehlice protoze nejaky talent serval zavit na obou tehlicich po jednom. Takze uz necvakam ani nepiskam :) takze pokud se dotoho poustite vymente hned oba dva klouby a nesetrete jako ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi tento tyden zacalo TDi podobne krupat dela to na jednicku nekdy aj dvojku proste rozjezdy. myslim si,ze je KO poloosa. tedy  vnitrni kloub,protoze to jde ze stredu auta. jedna poloosa byla pred lety menena pri bouracce ta bude OK. nemuzu najit nejkaou levnou nahradu na vnitrni kloub  vnejsi se da koupit za 500,ale vnitrni za  900 maxgear a mayle za 1500 a to je nakupka s maximalni slevou celou repasovanou poloosau muzu mit za 1920,ale porad to je celkem dost penez. jak to vyloucim?

to ulozeni tlumicu me taky napadlo,protoze pri toceni volantem a jizde po krivem povrchu tma neco skripe a zase nevim kde. vypada to jako od stabilizatoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyreseno! debilove co mi menili silentblok na rameni ne ze nedali na cep ramene matkumale endotahly ani ten silentblok jak je sroub na 18ctku klic,takze to cely klepalo asi se aj vybilo,ale zatim bez vule. pro info zkousel sem sundat reakcni silentblok a kroutil sem s nim  a nema znamky poskozeni je sice takovy az moc mekky mohl byt ulozeny 4X jako byl stejny problem u tech silentbloku na rameni,ale nadrhly neni. takze nevim co mi dela vibrace pri rozjezdu jedine kriva lamela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...