Přejít na obsah

Kontrolka otevření dveří u RS


Jack RS

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chtěl sem se zeptat jestli má Octa RS standardně kontrolku otevření dveří, takové to červené autí na budíku...., já myslím že ano. Mám takový problém že mně nesvítí :(. Všechny dveřní spínače sou OK, reagují na osvětlení auta a světélka ve dveří také svítí a zhasínají tak jak mají. Jen na tom budíku se nic neděje... Měl by někdo nápad co s tím? Výměna budíků? Kabeláž?

Jinak rok výroby 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolu otevřených dveří měla i předchozí generace. Jenom to nejde po CANu, ale přímé propojení do panelu přístrojů od dveřních spínačů... myslím :) mělo by tam být vše potřebné jenom to podle DP pospojovat s budíkama.

to Vaša: Už mi funguje i zobrazení otevření kufru na maxidotu - zapoměli jsme tam dát spojení se spínačem kufru. :)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Kontrolu otevřených dveří měla i předchozí generace. Jenom to nejde po CANu, ale přímé propojení do panelu přístrojů od dveřních spínačů... myslím :) mělo by tam být vše potřebné jenom to podle DP pospojovat s budíkama.

to Vaša: Už mi funguje i zobrazení otevření kufru na maxidotu - zapoměli jsme tam dát spojení se spínačem kufru. :)

Kde se presne v DP dozvim co s cim musim propojit aby mi fungovala ta kontrolka?? pokud bych si sehnal i komfortku 3.gen..musim menit i budiky?? mam octu listopad 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.G

cca od května 2001

komfortka končí 799B kouknout nebo VAGem.

vystřelovací klíče nebo kulatý frekvence 434 MHz

2,5G

cca od srpna 2000

kulaty klíče frekvence 433 MHz

komfortka 799 AH

Auto sem si domu privez pred Vanocema 2000, vyrobeny je tedy nejak rijen 2000 a dalku mam 434Mhz viz foto....takze mi asi nezbyde nic jinyho nez se kouknout na komfortku..jinej 100% zpusob neni :-( musim komfortku vyndat nebo staci sundat plasty pod volantem abych se dostal k označení?

post-28-1161030107.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš říjen 2000, tak na 99.5% budeš mít komfortku 799AH a starý klíče. Jinak sundat plast pod volantem a vyšroubovat jeden šroubek, trochu vyklopíš komfortku a je to...

S těma frekvencema to myslím není tak jedoznačný... spíš bych se přikláněl jinýmu způsobu komunikace - jinak konstruovanej plovoucí kód...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...