Přejít na obsah

Zapaľovacie sviečky


kimmi

Doporučené příspěvky

Zdravím,našiel som toto v knihe:

Údržba a opravy automobilú ŠKODA FABIA od autora H.R.Etzold

ohľadom vzdialenosti elektród na sviečkach.Ja mám NGK a odtrh som dal z 0,9 na 0,7 kvôli LPG a v tabuľke sa uvádza 0,5.

Je to normálne?

Śklbká mi motor na voľnobeh 1.2 12V 47KW.

post-43820-1277371930,8678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divné, já dávám celou dobu NGK, pouze tuším při druhé garančce mi tam dali Boschky (taky vydržely jen něco přes 40t km) a neupravuji vůbec odtrh a nic neškube. Jedině až už jsou na konci životnosti, tak cítím na volnoběh že občas vynechají a poškubkává to, ale to je vždy až už se blíží 60t km. Mám také LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám na nich niečo cez 6000km,predtým tam boli obyčajné Brisky a nešklbalo to,no elektródy neboli zmenené.Ja som zmenil z 0,9 na 0,7 a pošklbáva mi to na voľnobeh.ale tých 0,5 mi je toež divných,toľko som nemal ani na felicii BMM a tam sa to robilo.Počul som že na seq netreba nič meniť,žeby to bolo tým.Pozeral som klapku,vyzerala čistá,čistila sa pri výmene sviečok.Aj vzduch filter jmenený pri výmene sv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...