Přejít na obsah

Elektrika


3 386 témat v tomto fóru

    • 2 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
  1. co s metou a airbagem

    • 2 odpovědi
    • 1,7k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 16,3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,6k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 2,1k zobrazení
  2. facelift svorkovnice

    • 6 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
  3. Baterie

    • 4 odpovědi
    • 2,6k zobrazení
  4. Alarm + centrál

    • 1 odpověď
    • 2,3k zobrazení
  5. smerovkovy modul

    • 4 odpovědi
    • 2,5k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
  6. dálkový světla

    • 4 odpovědi
    • 2,1k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, neřešil toto téma někdo do detailu? Mám něco podobného s 1.4 TSI. U žádného jiného auta jsem se nikdy nesetkal s takovou nestabilitou při rychlosti nad 100 km/h jako u této 3 octávky.. Auto mě přijde že cestuje ze strany na stranu při bočním větru mě to je schopné hodit do strany o pořádnou vzdálenost..  Někde jsem se dočetl že to někomu dělala převodka řízení... (2013 liftback)
    • Ďakujem. Po doplnení foto to predsa len vyzerá že to lepšie licuje ako som myslel.dnes mi to má dôjsť tak si to sám overim.
    • Skleněné rádio je co? Bolero,  sving, columbus?   Ptej se v příslušným tématu
    • Mtvrdíš, že máš Fabii 2 a ptáš se v sekci Fabie 1 - proč? Pokud máš F1 tak na sving budeš muset překopat palubku.    Jinak co zkusit sekci FABIA 2 - AUDIO ? Možná se tam o rádiích něčí dočteš  https://forum.skodahome.cz/forum/110-autohifi-navigace/
    • Dobrý den, měl bych dotaz ohledně výměny rádia ve fabii II z roku 2010. Auto koupeno v základní výbavě a je v něm neoriginální rádio. Je mi jasné, že je nutné vyměnit část střední část palubní desky. Můj dotaz je, jestli mohu vyměnit toto rádio za rádio Swing a případně co bych potřeboval pro to. Předem děkuji.
×
×
  • Vytvořit nový...