NÁVODY

7 topics v tomto fóru

1. Jak vyhledávat

• 9 odpovědí
    • 2 075 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 1 387 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 098 zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 1 224 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 073 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 928 zobrazení
  2. Jak vypnout notifikace v prohlizeci

• 0 odpovědí
    • 1 047 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Současné technologie dokážou počítat s tím, že auto má určitou rychlost, typ motoru, typ podvozku, typ karosérie. Pokud právě pro své výpočty použiju tyto proměnné, dokážu i bez použití mikrofonu potlačovat hluk jen díky těmto proměnným, tj. i bez mikrofonu. Mikrofon pak využiji k detekci pazvuků mimo tyto vlastnosti.
    • oukej, kouknu na to, nedá mi to a i kdyby to byla banalita chci ať je vše v cajku. Jinak auto kupované od firmy s pravidelným servisem a kupováno od nich, žádný mezimajitel, takže snad tam žádné čachry s km nedělali. Servisní knížka k tomu je, ale chápu že papír snese vše....
    • Zdravim mate někdo zkušenosti  s zadníma pružinama Borsehung a Lesjofors co je lepší je to na Škodu Octavii II Combi známemu když sme to naložily tak to sedi nakřivo i když sme se snažily to naložit snejnoměrně tak to hce poměnit předem díky za každou radu.  
    • V životě Ti k tomuto účelu nebude stačit jeden mikrofon. A už vůbec ne, aby to fungovalo na celý interiér. Fyzikální zákony fungovat nepřestanou, ale sliby a zázračné funkce papír snese....
    • Zdravím, mám 2 octavii 1,6 najeto 142000km a začala mi svítit kontrolka dpf filtru jel jsem tedy na dálnic ujel 35 km na 4,5 stupeň ale kontrolka stále svítí. Nechal jsem tedy auto napichnout a ukázalo to závadu na tepelným cidle výfukových plynu. Jenže v servisech teď mají 3 týdenní čekací  lhůtu. Nevíte proto prosím kdo děla v Praze Octavií? Nebo jak dlouho muzu s tím cidlem takhle jezdit?