Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Měli by to udělat jako Suzuki se současnými modely Swift a Ignis, pokud by to ovšem motor 1.0 Mpi a prostor kolem něj umožnil: https://www.suzuki.cz/auto/swift/design_a_technologie.aspx. Ty se nyní dodávají jen jako mild-hybrid za skoro stejné ceny jako dříve se spalovacím atmosférickým  motorem 1.2.  Třeba by ušetřily nějaké ty gramy CO 2.   
    • Tak L&K (prozatím) padla. Nebyl problém cena, ale spíše organizace. Nechtěli s tím mít už žádnou starost a bylo potřeba zařídit STK a vše potřebné s převodem související, na co jsem teď neměl úplně čas. Pokud se nedomluví s někým jiným (ale zájemci tam jsou a myslím, že se určitě domluví), tak se ozvou.   Zítra se jedu podívat na tu zelenou 1.6 GLX...    
    • Tak to samozřejmě gratulace 👍. Radost si člověk udělat musí 😃.  Už máš konkrétně vybraný věci na podvozek? 
    • Napsal jsem, co mi servisák řekl do telefonu. Použil slova "svolávací akce".
    • Prosím Vás nevíte někdo, jestli není možnost mít v Kodiaqu Laurin a Klement "normální potah" sedadel? Fakt lze akorát tu kůži? Manželka ji nesnese a já chci zase LaK :-) Stačí mi i Alcantra.... Díky za reakce.
  • Create New...