Přejít na obsah

Karosérie


17 témat v tomto fóru

    • 12 odpovědí
    • 10,2k zobrazení
  1. Oprava laku dverí š120

    • 5 odpovědí
    • 8,2k zobrazení
  2. Střešní okno Rapid

    • 4 odpovědi
    • 2,8k zobrazení
  3. Výměna kastle

    • 3 odpovědi
    • 2,6k zobrazení
  4. zpětné zrcátko

    • 2 odpovědi
    • 3k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 11k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 3k zobrazení
  5. Bezpečnostní pásy

    • 0 odpovědí
    • 41 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 79 zobrazení
  6. Střední panel

    • 0 odpovědí
    • 6 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 8 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 7 zobrazení
  7. Koberce (De Luxe)

    • 0 odpovědí
    • 6 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 8 zobrazení
  8. Spínače a přepínače

    • 0 odpovědí
    • 10 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 10 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 14 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravím rapid mi ukazuje dojezd 250km ale přitom mám ještě půl nádrže a najeto sotva 500km nevíte co by to mohlo dělat nikdy se nestalo  
    • Pokud ti jde o ty čtyři šrouby z obrázku na přichycení té rampy, tak tady máš vše na obrázku včetně čísla dílu šroubu ve škodovce s přesným názvem šroubu. Ty origo, ale nejsou zrovna levné, jeden stojí 52,-Kč..což je docela řacha x4. Možná by se daly sehnat nějaké podobné za pár kaček někde v železářství, to už je na tobě. Jinak pokud nemáš tu malou přihrádku, která je taky na fotce vidět, tak ta bude taky třeba, protože tu původní budeš muset vyndat a nahradit ji touhle menší.        
    • nie celkom. Ked idem do prace a z prace predpisovo, resp povedzme 100/60, viem sa dostat na 5,5-5,7
    • V návodu k obsluze je popsána veškerá možná výbava bez ohledu na to, zda se vůbec v daném voze vyskytuje. Je to pochopitelné - těžko mohli tisknout manuál ke každému auta zvlášť. Je to stará škodovka, co bys chtěl, prostě to má svoje mouchy, jako každé jiné auto.    Návod k obsluze Tento návod popisuje rozsah vybavení vozidla v době jeho vydání. Některá z uvedených vybavení budou k dispozici až později nebo se dodávají pouze na některé trhy. Vyobrazení se mohou v detailech lišit od provedení Vašeho vozidla, jsou chápána jako obecné informace.      
    • Tak jsem sehnal originál opěrku z bazaru. Jen teda přišla bez šroubů na montáž. Může mi někdo poradit jaké šrouby budou sedět? Díky.
×
×
  • Vytvořit nový...