Jump to content

Elektrika

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....


0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic


 • Aktuální příspěvky

  • Presne tak, je tam monitorovana baterka. Tym ju uplne zblbnes. Precitaj si navod k autu
  • Po rozborce SM po 250tkm karbon jen u čtvrtého válce, kompresní tlaky v normě ( 7- 11,5bar), naměřený výkon vyšší, na motor nebylo sáhnuto ( dle výpisu aut. servisu ( mohl se v tom ale hrabat nějaký garážista).  
  • @_Denis_ Ano, ale to si dovolíš, protože své auto znáš, i u toho elektro ujedeš něco při 0% a dojezdu 0km (kolem 10-15km, což stejně jako u spalováku odpovídá cca 5% reálného dojezdu na nádrž (800km vs. 300km)). Na druhou stranu když si to auto jen půjčíš, tak si nemůžeš být jistý, jestli ten ukazatel odpovídá (třeba u Scenicu kterým jsem kdysi jezdil to při 80km dojezdu přestalo ukazovat a po dalších cca 30km to začalo kuckat), možná by to dal, ale kdo ví. Stejně tak když svítí rezerva, tak nezávislé topení nebude fungovat ani u spalováku, říkám, nechci obhajovat elektro, přiznávám, že se mi to líbí, ale né jako globální náhrada, jen jako alternativa. Nicméně prostě když dochází palivo, je to dle mého vždy chyba řidiče, a né auta (ať už jede na cokoli), toť vše. Ale ať se vrátíme k tématu, tak dojezd na dálnici (v létě) nevypadá uplně zle:  
  • Měl jsem je na I30 a dobré.
  • @Mrštik Přesně tohle jsem psal na minulé stránce. Pak si myslím, že v servisu udělali reset radia a možná reset jednotek. Takže by tam něco z původního dokodování mohlo zůstat. Ale jelikož se jedná o sporadickou chybu se mi to nezdá. Ale tak @Ver123 psala že si není vědoma že by cvakaly za jízdy zámky.  Dle videa měla odemčené obě přední, a jak jsem sám vyzkoušel stačí po autozámku odemčít kterékoliv. Tohle co jí dělá, je že se auto samo zamkne ale po zastavení je v režimu zamčení tlačítkem kdy se odemčou jen ty dveře, které otevřeš zevnitř.
×
×
 • Create New...