Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

Mam DANCE a musim vyjadrit spokojenost, cte vsechny CD co jsem tam dal, mp3 bez problemu, muzu listovat zvlast po skladbach i po celych adresarich/albech.

Ovladani intuitivni, design gut. Mam dalsi 4 repro vzadu, takze zvuk je dobre slyset po celem aute.

:palec2:

ps: jo jediny co muzu "vytknout", ze se mi nekolikrat stalo, ze kdyz za volantem rozhazuju rukama (napriklad pri nadavani co ten debil prede mnou vytvari) tak sem zavadil o knoflik regulujici hlasitost a bud jsem to nechtic prisolil nebo zase ztlumil, coz mi jeste trochu pridalo na tlaku :disgust:

ale nevidim to jako neco zasadniho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam DANCE a musim vyjadrit spokojenost, cte vsechny CD co jsem tam dal, mp3 bez problemu, muzu listovat zvlast po skladbach i po celych adresarich/albech.

Ovladani intuitivni, design gut. Mam dalsi 4 repro vzadu, takze zvuk je dobre slyset po celem aute.

:palec2:

ps: jo jediny co muzu "vytknout", ze se mi nekolikrat stalo, ze kdyz za volantem rozhazuju rukama (napriklad pri nadavani co ten debil prede mnou vytvari) tak sem zavadil o knoflik regulujici hlasitost a bud jsem to nechtic prisolil nebo zase ztlumil, coz mi jeste trochu pridalo na tlaku :disgust:

ale nevidim to jako neco zasadniho ;)

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem, mrzí mě že musím drobátko narušit tuto poklidnou diskusi. Mě Radio zlobilo, viz příspěvky a přikládal jsem to páleným cd, ale dělaly to i originální cd. Vše ostatní, jako mp3 a radio v pohodě. Zkrátka, klasiké audio CD mě to bralo až na druhý pkus, poprvé, od čistého startu rádia, či vložení klíčku do zapalování mě to nahlásilo "disk error" a cd vyjelo. Napodruhé ho to vždy vzalo a hrálo od začátku. Takto to dělalo na všechny Audio CD. Když jsem do puštěného radia vkladal další CD, tak už to hrálo normálně, jak ale přišlo nové puštění radia, tak to cd vyhodilo. V servisu mě načetli diagnozu - bez chyb, napsali do Škodovky, s popisem této chyby. Čekal jsem jen že přeinstalují software v rádiu, že ho flashnou, ale asi za měsíc mě pozvali k výměně radia. Teď je to nebe a dudy, radio normálně pokračuje na skladbě, kde skončilo, a dokone i načítání mp3 CD se zrychlilo. V servisu byli ochotní, a ani Mladá Boleslav nedělala problémy. Dali mě tam jiné a kód k němu jsem dostal na samolepce, kterou mě vlepili do servisní knížky.. Jinak je rádio super, jak už jsem psal jinde. Akustika vynikající, vestavné repro, i ty přidané vzadu mají slušnou dynamiku. Ovládání rádia velice intuitivní, přehledné, rychlé. Žádné lovení ve složitých menu, ale krásné přehledné funkční tlačítka po obvodu, což se cení zejména při jízdě.

Editováno: , autor: Jenda75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo Mam Dance, a je to v poho. Horsi prijem dela ta prtava antena. Driv se m mel Formana a sony CDX- F7750 4x 52W, repraky z O1. Dunelo to vic, ale sireni zvuku slabsi. Mel sme ale na strese dlouhej bic, tak byl prijem kapku lepsi. I v UL sem chytal Zlatou Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám autoradio Dance a dnes se mi stalo, že po nastartování se sice rozsvítil displej, ale zvuk žádný. Přepínal jsem stanice, pouštěl CD, přidával hlasitost, na displeji se vše zopbrazovalo správně, ale zvuk žádný, absolutní ticho. Až když jsem zastavil a vypnul motor, zkusil jsem znovu zapnout radio a už to šlo. Po nastartování to také šlo. Stalo se Vám někomu něco podobného? Nevite čím by to mohlo být? Možná nějaká tepelná či proudová ochrana zesilovače, ale to bych očekával, že to na displeji něco napíše. V autě bylo 35 st.C, myslím že výhledově tam může být ještě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám autoradio Dance a dnes se mi stalo, že po nastartování se sice rozsvítil displej, ale zvuk žádný. Přepínal jsem stanice, pouštěl CD, přidával hlasitost, na displeji se vše zopbrazovalo správně, ale zvuk žádný, absolutní ticho. Až když jsem zastavil a vypnul motor, zkusil jsem znovu zapnout radio a už to šlo. Po nastartování to také šlo. Stalo se Vám někomu něco podobného? Nevite čím by to mohlo být? Možná nějaká tepelná či proudová ochrana zesilovače, ale to bych očekával, že to na displeji něco napíše. V autě bylo 35 st.C, myslím že výhledově tam může být ještě víc.

Jo stalo se mi to asi 2x, ale proč, to netuším. Bylo to hned ze začátku, teď už je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám sa to tiež stalo párkrát - bude to pravdepodobne chyba firmwaru...tento problém uz tu bol niekde rozoberaný...na autách, co majú maxi-dot za dance vymienal automaticky...

No me uz radio menili a stejne se mi to stalo, ale jenom jednou kdyz jsem byl v mycce, od ty doby je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...