Přejít na obsah

drzak telefonu Sony Ericsson HCH-61 pro K750i


soviska

Doporučené příspěvky

tohle vypada zajimave na montaz bez vrtani

Popis:

Kovové konzole Dash Mount jsou určeny pro instalaci držáků mobilních telefonů, PDA, monitorů navigačních systémů atd.

Konzole jsou vyráběny jenotlivě pro daný typ vozu s důrazem na bezpečnost a montáž bez nutností poškození interiéru vozidla pro vozy Škoda Fabia od r.v. 2000

výrobce: MTU Telecom (stránky výrobce)

Cena 300-400Kc

post-6-1148850070.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle vypada zajimave na montaz bez vrtani

Popis:

Kovové konzole Dash Mount jsou určeny pro instalaci držáků mobilních telefonů, PDA, monitorů navigačních systémů atd.

Konzole jsou vyráběny jenotlivě pro daný typ vozu s důrazem na bezpečnost a montáž bez nutností poškození interiéru vozidla pro vozy Škoda Fabia od r.v. 2000

výrobce: MTU Telecom (stránky výrobce)

Cena 300-400Kc

Tenhle držák mě stál u autoelektrikáře 250 Kč, montáž je OK, sám cca 3 min,jen mi přijde dost nízko - mám HF-3 (Nokia), připojení kabelem a mikrofon je ještě pár centi pod MT. Pokud máš BT, tak je to lepší, ale mně by se líbil ten mobil spíš víc nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mesr: psal jsem Ti PM

lepsi foto I

Hezkýýý, máš pravostranné řízení? :D I am sorry, nemyslel jsem to ve zlým, jen se asi vloudila malá chybička -_-

neni to z meho auta, ale ze stranek vyrobce a navic je to podle me foto z normalka levostranyho rizeni a zrcadlove otoceny.

az to budu mit v aute tak sem urcite dam svoje fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mesr: psal jsem Ti PM

lepsi foto I

Hezkýýý, máš pravostranné řízení? :D I am sorry, nemyslel jsem to ve zlým, jen se asi vloudila malá chybička -_-

neni to z meho auta, ale ze stranek vyrobce a navic je to podle me foto z normalka levostranyho rizeni a zrcadlove otoceny.

az to budu mit v aute tak sem urcite dam svoje fotky

;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

no mě jde oto aby to aspon jak žtakž fungovalo, nápojáček celkem používám, a právě už takle mi nejdou měnit cd(když mám otevřenej nápoják-mam vyklápěcí panel na radio :( )

jo a ještě detail, za kolik se dá pořídit držáček na K700i??(a dá se do toho držáku připojit i nabíjěčka??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě jde oto aby to aspon jak žtakž fungovalo, nápojáček celkem používám, a právě už takle mi nejdou měnit cd(když mám otevřenej nápoják-mam vyklápěcí panel na radio :( )

jo a ještě detail, za kolik se dá pořídit držáček na K700i??(a dá se do toho držáku připojit i nabíjěčka??)

jasny, drzacek se da vycvaknout tak, ze zustane jen ta konzole v palubovce jak je na foto 1 pak jde drzak napoju bez problemu vyklopit. drzak na K700i bude stejne konstrukce jako na K750i, nabijecka do nej samozrejme jde zapojit a pokud mas origo SE tak pres nabijecku muzes napichnout i bondovku, pokud teda nepouzivas BT headset. nejlevnejsi drzak pro K700i jsem nasel ZDE + samozrejme potrebujes konzoli do palubovky, cena cca 350Kc, ja ji mel za "pusu" od mesra.

nabijecka CLA-60, ale pouze pro telefony s Fast Portem

ERICSSON-DPY-901-519-ca9e4.jpg

drzak do auta HCH-38

GPD_9837high_43_0_4000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...