Jump to content

Hophop

Uživatel
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

17 Good

About Hophop

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napsal jsi to naprosto přesně, mám úplně stejnou zkušenost jako ty , auto dobrý , motor to kazí .
 2. Já osobně bych s těma novinkama nespěchal a kupoval bych čsem prověřený motory. Sám toho teď lituji že jsem koupil "evo" 1,5 tsi , je to takový paskvil nedodělaný až hrůza . Tak buďte opatrní , to je můj názor .
 3. Když jsem v servisu řekl technikovi , že to pořád skáče i po druhým přehrátí ř.j. tak se hrozně divil a že to údajně všem pomohlo jenom mě ne. Tak nevím ale zlatý Tdi hned bych to vyměnil. O trochu se to zlepšilo a rozjezdy řeší vyšíma otáčkama abych neskákal jako učeň 😀
 4. Hophop

  Rezervné koleso

  Já mám Karoq 4x2 a rezervu neplnohodnotnou 16' a při konfiguraci jsem netušil , že mě to zabere skoro 10 cm z hloubky kufru. Celkem kufr využívám a tak mě těch 10 cm chybí. Tak bych to chtěl vyměnit za tu dojezdovku 18' která se vleze přesně do toho výlisu v podlaze. Kdybyste to někdo chtěl vyměnit a byl nejlépe z okoli Brna tak dejte vědět.
 5. Jestli je to auto tvoje tak bych s výměnou nečekal . Nic lepšího pro ten motor nemůžeš udělat.Jestli je to firemní tak to musí vydržet.
 6. Mám zhruba stejný zkušenosti jako ty. Skus při rozjezdu za studena dávat víc plynu a nemělo by to skákat.
 7. To už jsem zkoušel taky , že jim klokana vrátím ale bylo mě řečeno , že poskakování při rozjezdu nebrání užívání vozu. Jen je to nekomfortní a dali mě bonus u dealera cca 5.000.- kč Takže to chce se na ně pořádně nachystat asi nejlíp s právníkem .Bohužel tím podělaným motorem zmršili celý auto který je jinak super.
 8. V mém návodu je napsaný , že se mám obrátit na autorizovaný servis. A i ten servis není jednotný , jeden říkal 5w30 a druhý 0w20 tak se to v tomto vlákně řešilo a asi mohou být oba dva druhy.
 9. Zkusil jsem se rozjíždět s otáčkama o 200 ot/m víc než normálně a už to necuká. Jak se rozjíždím jen na zvýšený volnoběh tak skáče a to jsem byl už 2x přehrávat ř.j.
 10. Jak jsem byl přehrát tu řídící jednotku tak jsem se ptal co tam budou dávat při výměně za olej a řekli mě 5w30 LL lll504/507 tak jsem ho tam dal taky ať se to nestřídá. Myslím že už se tsdy psalo že tam může být 504/507 nebo 508/509
 11. Tak jsem poprve vyměnil po 7000 tis. km. motorový olej ale až tak černý nebyl. Nevím ale někde psali , že ten olej 0w20 je zelený , tak to asi jako první nàplň v motoru nebyl protože to co jsem vypustil bylo spíš oranžový. Každopádně je tam 5w30 LL lll orig.vw 504/507. (220.- kč/l) Dal jsem lehce nad půlku měrky 4,2 litru.
 12. Mám naprosto stejný pocit z auta jako ty. 👍
 13. Mám klokana už osm měsíců a už jsem byl dvakrát přehrávat ř.j. Stejně to při mírném rozjezdu pořád skáče. Dá se to eliminovat rozjezdem na trochu vyšší otáčky , potom to neskáče ani za studena ale zase asi trpí spojka. Podle mě je ten motor velká ostuda a lituji toho , že jsem nekoupil TDI. Už na ty reklamace nemám nervy a jak auto splatím půjde do světa. Jako auto bezva ale motor trgédie. Škoda , že jsem si toto fórum nepřečetl před koupí vozu ‼️
 14. Přesně jak píšeš , je v tom chaos a Škoda místo aby se k tomu postavila čelem a přiznala se že pustila do světa nedodělky tak mlčí . Hlavně všechno ututlat aby se o tom nepsalo . Toto není férový přístup to ať se na mně nikdo nezlobí !
×
×
 • Create New...