Jump to content

slots

Uživatel
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

About slots

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. slots

  pACC

  Konečně mně to někdo objasnil. Já už 45 let žiju v mylné představě, že se auto řídí rukama a nohama !!
 2. To v pohodě zvládneš sám doma. Stačí na to co nejjemnější brusná pasta na leštění laku, půl hodiny práce a je hotovo. Koukni na YT, je tam spousta návodů.
 3. Většinou to dělají volné brzdové destičky. Jsou přitlačovány pružinou, která může být nefunkční.
 4. Mám tu samou verzi. Je to otázka nastavení mobilu. V AA musí být v režimu vývojáře povoleno bezdrátové promítání, AA aktivní při datovém připojení. Při tomto nastavení je potřeba první spojení provést přes kabel, pak už to chodí i bezdrátově.
 5. slots

  Autobaterie

  Pánové, může někdo prosím napsat poznatky po úpravě rekuperace kódováním ? Jak se pohybuje napětí na baterce ? Jezdím teď s odpojeným kablíkem, napětí osciluje mezi 13,5 a 14 V, a stejně, když přijdu ráno k autu, tak je napětí max 12,4 V. Ty samé trasy jezdím i se skoro veteránem a tam se napětí udrží přes 12,6 V. Samozřejmě je rozdíl v akumulátorech, Scala - EFB, veterán - klasika.
 6. Mně to dělá to samý, reklamoval jsem to už před aktualizací SW, ale i potom se nic nezměnilo. Stejné to bylo i na O III.
 7. Dík, tak uvidíme, co to udělá po x kilometrech.
 8. Když zmiňuješ to ACT, neptal ses při tom kódování u Ferdy, zda i tato funkce nejde vypnout ?
 9. slots

  Škoda SCALA

  Já bych si zase raději připlatil za to, abych žádné asistenty neměl. Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že auto by měl ŕídit řidič, a ne auto řidiče.
 10. Já měl na mysli motorizaci 1,5 TSI, tam to údajně není tak znát. S litrem jsem nejel, chybí tam jeden válec.😉
 11. Co se týká reakce na plyn a ztuhnutí řízení, je to softwarová volba, ale jsou tam jiné tlumiče s přepínatelnou tuhostí. Sám jsem chtěl změnit konfiguraci po objednání vozu, ale údajně to nejde, jakmile je konfigurace zavedena do objednávkového systému. Na druhé straně ale někteří uvádějí, že není moc velký rozdíl mezi těmi dvěma režimy.
 12. Pan tiskový mluvčí povídá jen to, co mu nakukají jeho šéfové. Jeho poznámka o poklesu napětí při zvýšeném odběru spíš platí pro polomrtvé baterie, ošetřované zázračným "inteligentním nabíjením". U dobře nabité baterie toto nehrozí, je schopna pokrýt zvýšené proudové nároky, nehledě na to, že je neustále dobíjena alternátorem. Ve ŠA by měli spíš přemýšlet nad tím jak zajistit dobíjení baterie do 100%.
 13. Nevím jaké menu má OnePlus nebo Honor ale na Samsungu v menu "aplikace využívající mobilní data" musí být zapnuty AA a Waze. Bez toho to vykazuje stejné hlášky, jak popisuješ .
 14. Je to dělaný folií.
 15. Tento týden provedena lehká úprava masky a chromových lišt.
×
×
 • Create New...