Jump to content

slots

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About slots

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. slots

  Scala kódování

  Ještě tu paměť poslední volby aplikovat i ve FrontAssist a byla by to značka ideál !!!
 2. Bohužel nedá, to samé FA a SS.
 3. Vidím to nějak tak podobně. K čemu je mně zrcadlení: telefon, zprávy a počasí, když to můžu ovládat z infotaimentu bez aplikací. Jak říká Jára Cimrman ve své Metodě slepých uliček: tudy cesta nevede !!
 4. Konečně se zadařilo připojit se bezdrátově. Pro vytvoření spojení je ale nutné poprvé se připojit kabelem. Pak už to jede bezdrátově. Teď ještě budu zkoušet MirrorLink.
 5. To bude asi ono. Takže pro bezdrátové připojení, např. Waze, je třeba v Boleru zapnout Wlan a zvolit AA. V mobilu zapnout data, zvolit aplikace, které jedou s mob. daty, v AA povolit bezdrátové promítání a mělo by to fungovat. Je to tak nebo jsem ještě něco zapomněl ?
 6. Asi je podmínkou spuštění funkce na obou zařízeních. V Boleru nevím, kde něco takového by šlo nastavit.
 7. Až budu u auta, zkusím ještě možnost sdílení internetu přes BT. Mezi dvěma mobily to funguje.
 8. Zkus se ještě podívat v připojení mobilu. Pravděpodobně budeš připojen na síť Škoda, ale s poznámkou, že není přístup k internetu.
 9. Mně se toto zobrazuje, když nemám v telefonu zapnutá mobilní data. (při spojení kabelem.)
 10. Stejně jak Lane assist, tak i Front assist je po každém startu aktivní. To znamená před každým startem provést tzv. "předletovou přípravu" vypnout SS, LA, FA.
 11. Když ne, tak jak to, že vidím v položce připojených zařízeních ( na Boleru) síť mobilu (Android AP) ?
 12. Já teda nevím, možná se pletu, ale podle mě je to v manuálu napsáno obráceně. V mobilu by měl být zapnutý HotSpot a infotaiment auta by se měl připojovat na síť, vytvořenou HotSpotem mobilu.
 13. Pořád se bavíme pouze v teoretické rovině. Možná by bylo dobré napsat jaké nastavení je třeba provést. 1. V mobilu (připojení) 2. V AndroidAuto 3. Ve Waze 4. V infotaimentu Bolera Zkoušel jsem různé kombinace nastavení - bezúspěšně, vždy to končí hláškou "spojení se nezdařilo". Předem dík za radu.
 14. Já s novou verzí AA + Waze nemám problémy, a to mám Xcover 4, což není žádný HiTech. Zkusím se zeptat svého prodejce, ať ukáže své znalosti ! Když se něco dozvím, dám vědět.
 15. A v jakým autě to asi zkouším ??? Ve Scale s bezdrátovým SmartLinkem .
×
×
 • Create New...