Jump to content

Tawy

Uživatel
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Tawy

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 11/18/1981

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. po odpojení baterie nefunguje el. ovládání předních dveří. Musím stále držet při zavírání či otvírání a na dálku též nefunguje?
 2. Mám cool blue intense OSRAM. Vyšli mě na 5000,- za sadu
 3. Hoj dnes jsem měnil výbojky podle návodu Patrik 1971 a povedlo se sice jsem to dělal celkem dlouho ale jsou tam a návod funguje. U spolujezdce to bylo složitějíší protože asi ty zajišťovací drátky byli zdeformované a nedařila se mi zajistit výbojka a u řidiče to bylo hotové za par sekund. A jak Patrik popisuje je nejsložitějiší asi sundat podběh.
 4. Tawy

  Bi xenony

  Čus , zvládne výměnu výbojek normální běloch nebo se pak musí jet i na kalibraci? Díkec
 5. Hoj pánové nevíte někdo jakým způsobem dostat WiFi signál a nebo mobilní data pomocí stigu do tohoto modelu?
 6. Děkuju mrknu na to diky za tvuj čas. V mym supikovi to samozrejme vse funguje ale s cinou jsem vedle
 7. Zdravím, řeším u kamaráda android auto aplikaci v Čína rádiu přidám foto. Zdali by fungovalo propojení této aplikace v rádiu a nebo přes mirror link. Má li někdo vyřešeno ?
 8. Při prohlížení tohoto vlákna jsem se pozastavil nad tím co Marek napsal.!!! Myslím si ,že je hodno toto vysvětlit a odpovědět . Spousta příspěvků má hloubku ,ale tento je zajímavý a rád bych slyšel názor ostatních. Přijde mi , že se řeší to jak to jede ale zapomíná se co se s motorem děje a co bylo potřeba změnit aby ten výkon byl ,kolik součástí změnilo svoji konfiguraci a co ovlivňují.
 9. Zdravím, Kuna mi taky řádila v motoru a moc jí zachutnal kabel od vstřikovače Ad Blue . Naštěstí auto pojištěno a škoda 8000,-. Plus odtah. Nic méně jsem se ptal proč jim to tak chutná. Bylo mi řečeno ,že se přidává do izolace a do hadiček rybí olej a to vše vysvětluje. Pořídil jsem toto a vše jsem zavěsil. Většinou se kuny soustředí na podtlak turba.
 10. Tak jsem auto musel nechat odtáhnout. Příčina byla ta, že mi kuna sehrála kabely
 11. Internet a autoservis mě ujišťuje že jde jen o softwarovou chybu! Ve zdravotní kartě na škoda connect nic není vše ok. Prý to zmizí samo. Nádržka dolita do plna. Má někdo zkušenost?
×
×
 • Create New...