Jump to content

Tomáš Hrábek

Uživatel
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About Tomáš Hrábek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Také mne napadlo, zaměnit převodovku z 44 kw do mé 55 kw verze.... Výkon by zůstal a delší převod by se výměnou nahradil. Je to jen teoreticky...
 2. Čistím to tepovacím přístrojem (něco jako vysavač s kropením čistícím přípravkem). Ručně tohle neuděláte. I když máte tmavé sedačky, tak nečistoty jsou stejné, nebo z praxe, větší. Lidé tmavé sedačky dávají čistit později, protože světlé jsou vidět znečištěné dříve.
 3. Pro ilustraci, se podívejte, kolik nečistot se drží i ve zdánlivě čistém světlém interiéru a sedačkách. Tím že interiéry čistím, nenechal jsem ani své nové citigo bez péče.
 4. Na svoje auto bych si polepy nedal. Také jsem hledal auto bez nich. Polep dveří ještě možná v nouzi ano, ale kapotou a střechu u mne s oknem, ne. To raději polepit celé auto kvůli laku. Částečný polep po letech bude v případě sundání patrný...
 5. Pěkný den, nemá někdo rozkres demontáže plastů pod volantem?
 6. Dnes jsem namontoval zadní podběhy z Auto Kelly za 500 oba kusy dohromady. Umyl jsem vše tlakovou myčkou. Připevnit jsem se rozhodl tmelem, který v případě potřeby, půjde odstranit bez následků. Nechtěl jsem řešit dokupovaní drahých spojovacích prvků. Vše drží pěkně a rozdíl před a po montáži znatelný. Takže montáž je možná i za menší peníz, sice s možná netradičním řešením, ale za mne spokojenost.
 7. Ahoj, má někdo obrázek odtokových kanálků, nevím kde přesně jsou a hlavně kam ústí....
 8. Tak rekord je nereálný. Bylo by nás sotva 30 dle registrací, které mi došly. Snad jindy...
 9. Ahoj po Novém roce všem, tak škodovka nevyjde! Tudíž připadá ten festival v Pelhřimově. Na mail mi přišlo zatím 25 registrací pro 31 aut. S pelhřimovskou agenturou úzce spolupracuju, moderuju jim nějaký akce i jinak spolupracuju. V tuto chvíli by rozhodně nevadilo, kdyby přijelo 30 aut cca, dala by se účast aut přepočítat na kubické centimetry, či jinak, takže rekord bychom zvládli 100% i když ne například s nejvíce Supama na jednom místě ) Rozhodně je fuk, pokud má někdo auto firemní, nepůjde o majitele, ale o auta.....
 10. Datum už je stoprocentní 12-13.6. 2015. Tento víkend bude festival rekordů. Teď jen upřesním místo (Pelhřimov nebo MB) a přesně, záleží kolik nás bude. pokud 10, nemá smysl jezdit na fesťák... Proto prosím, rozhoďte sítě po FB i kdekoliv jinde a vy, kdož byste jeli, prosím pište na můj mail tomashrabek1978@gmail.com základní údaje ve formátu: Jméno majitele, MR a motor vozu a město. Tak bude alespoň předběžná informace o počtu. Samozřejmě to nebude závazné. Na mail pište jen údaje, nepoužívejte pro dotazy. Včas se všem ozvu s postupujícím časem.
 11. Další možnost je pokud Škoda Auto bude dělat mrtvého brouka, uspořádat rekord v červnu 2015 přímo v Pelhřimově, kde sice není krematorium, ale je tam každý rok mezinárodní festival rekordů, kde bychom mohli udělat spanilou jízdu na náměstí, nebo nejdelšího "hada ze superbů"..... Budou tam tisíce lidí a taková věc se nezažije každý den, vím o čem mluvím, mnohé ročníky moderuju ) Z toho plyne, že by mnozí z Vás zabili dvě mouchy jednou ranou: Udělali bychom rekord a večer by mohl každý zajít na noční program na náměstí s přehlídkou mnoha jiných rekordů. Tudíž pro mnohé by to mohlo být větší lákadlo než varianta v MB )))
 12. Na FB to klidně plácněte. OK, termín vidím, že je opravdu kách. Škoda auto taky nejni nejrychlejší v odpovědích ( V takovém případku, aby bylo dost času na všechno, dám termín na léto 2015, aby se stihlo vše roznést po síti a účast byla ta největší a taky proto, aby se naši miláčci ukázali v té nej formě za sluníčka a večer mohl být maximálně využitej v přírodě. Teď by se toto překrývalo s jinými akcemi. Jaký byste si přáli program, pokud vůbec, na večer? Nejsem zastáncem takových akcí ve stylu: tak teď se bavíme, tak teď jdeme jíst, tak teď zpíváme..... Já bych navrhoval a tak budu i komunikovat se sponzory sobota: příjezd ráno na místo (každý si rezervuje i platí ubytko sám, po obědě pokus o rekord, poté vyhlášení nejzajímavějších aut, může být i burza všeho na Suprový béčka , navečír oslavu případného rekordu s reprodukovanou muzikou s DJ. Kdo bude chtít zůstane, kdo ne, nemusí. Noční zábava dle nálady podpořená DJ,volba miss Rekord, třeba i posezením u ohně a neděle odjezd domů. Ubytko a potravu si každý zajistí sám. Co se týká poplatků, ani takové nemám rád, tudíž by sem chtěl vše za symbolickou registraci, aby to nikoho moc nestálo. Věřím, že sponzoři se pochlapí ) Každý si poté odveze nálepku z pokusu o rekord a následně obdrží později certifikát z rekordu se svým Supíkem, obsahem motoru, jménem a klidně i RZ (záleží na čem se dohodneme))
×
×
 • Create New...