Sir_Jarek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  878
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  13

Popularita

513 Výborná

O uživateli Sir_Jarek

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 065 zobrazení profilu
 1. S ACC zkušenost nemám, ale na klasickej tempomat předjíždim na dálnici běžně (nač šlapat na plyn, když jedu rychlejc...) a taky dělám to, že když se někdo zezadu dostatečně rchle blíží a v pravym pruhu je mezi předjížděnými vozidly dostatečná mezera, tak bez ubrání na moment uhnu do pravýho, závodník mě předjede a hned se zas vracim do levýho a předjíždim pořád stejnou rychlostí dál. Co by v tý situaci udělal ACC nevim, ale dle výše uvedených zkušeností bych se asi bál. Pokud by to dělalo podobný švíky jako nouzové brzdění (z okolí blízkých: FIII s nouzákem se blíží ke křižovatce, auto před ní zpomalí a odbočuje vpravo - ačkoli neni důvod snižovat rychlost, páč odbočující auto zmizí z cesty dříve, než se FIII přiblíží, začne nouzák brzdit jak vo život a auto za FIII má co dělat, aby nebylo FIII v kufru), tak radši klasika.
 2. Naposled jsem kupoval v místních autodílech v Žatci [LN] B+B - vím, že existuje víc typů - tvarů gumiček - takže je dobrý si to prohlídnout na autě i v obchodě. Určitě by šly vzít i v nějakym eshopu/poštovný by stálo vic/, ale lepší podle mě v kamenné prodejně, kde je vidíš naživo (známe fotky z eshopů...), dobrej prodavač i poradí (což u nás B+B zvládají na jedničku, včetně prodavačky - spolomajitelky).
 3. Mám. A gumičky tam vyměnit jdou koukal jsem na to (byť se origo díl nedodává, na F1 mi ale neorigo gumičky vydržely násobně déle, než origo)
 4. Tak schránky z F1 tam nepůjdou - šířka paráda, ale mají na vejšku 175mm, což je žel už moc - sice by se vešly, ale překážely by si navzájem s tou tyčí aretace sedadel. Foto stejně velkého plastu, co byl původně v naší F1 místo schránek: Jo a kolik za ty Yeťácké chtěli?
 5. Tak to čumim (stejný auto, jiný stěrače) Každopádně budu měnit dle svého letitého zvyku jen gumičky za pár drobnejch...
 6. Mě teplota bliká, ale nepípe.
 7. Paní Drahošová, může Jirka ven? Ne, vy by jste se ho zase ptali na věci o kterých nic neví.
 8. Dík za info. Já mám doma ještě ty plasty, co byly místo těch schránek, co jsem kupoval a montoval na F1. Zejtra to musim poměřit (od pohledu se mi zdály moc vysoký, ale kdyby byly schránky co nejníž...), zatim jsem to ani nezkusil - při představě, že bych je chtěl nějak komplikovaně dopasovat na sedačku - jelikož mě nenapadlo je uchytit takto geniálně - přitom jsem zvažoval i nákup držáků na deštníky místo kaslíků, páč v tomhle autě fakt neni kam co odložit.
 9. Perfekt taky by se mi šikly, super nápad s upevněnim Z jakýho auta jsou a co za ně chtěli? (já kupoval na bejvelou F1 nový origo á 260,-Kč, luxus). Ta páskovina je z jakýho materiálu - drží jen na ní?
 10. Že prej se tohle fakt stalo: Děda si koupil počítač a naučil se s ním, díky svému vnukovi, pracovat. Jeho patnáctiletý vnuk mu potom z domova poslal tento e-mail: "Milý dědo, je to prima, že si teď můžeme posílat maily. Už nemusím chodit k Tobě domů, abych věděl jak se Ti daří. A moje kapesné, které mi dáváš, můžeš posílat na toto číslo účtu 100- 215362215/01212. Tvůj vnuk Vilda." Dědeček, už znalý umění posílat maily, odpověděl: "Milý Vildo, u mě je vše v pořádku. V příloze Ti posílám naskenovanou bankovku v hodnotě, kterou Ti dávám jako kapesné. Až budeš mít čas, přijď si pro originál. Tvůj děda." Morální poučení: nedělat ze staříků idioty.
 11. Těch 2942,10 - to by tak nějak odpovídalo ceně za podběhy (+adaptéry, držáky, montážní materiá kompletl) i s DPH. Něco mohlo podražit, ale o tolik...? Zkus se dotázat i jiného prodejce ŠA, třeba i mejlem, soupisku materiálu najdeš na 1 straně tématu. Anebo se na to vyflákni a jezdi... (i když vědět, jestli mě někdo tahal za nos, se hodí pro příště...)
 12. To oblbování zákazníků s "jen v ceně materiálu" je hnusný, ale jinak je ta částka i s cenou za montáž OK, za míň bych to nedělal. Mě stál matroš u VW Louda Teplice 4/2016 3080,-Kč u ŠA to bejvá o něco levnější.