Jump to content

Exteriér

29 topics in this forum

• 2 replies
    • 203 views
    • 16 replies
    • 6.7k views
  1. Plynové vzpěry kapoty 1 2

• 39 replies
    • 10.7k views
    • 8 replies
    • 3.2k views
    • 4 replies
    • 2.1k views
    • 9 replies
    • 1.9k views
    • 9 replies
    • 2.3k views
  2. Střešní box 1 2

• 29 replies
    • 11.5k views
    • 17 replies
    • 9.9k views
  3. Zadní světlo upadlo 1 2

• 27 replies
    • 5.4k views
    • 6 replies
    • 3.3k views
  4. Blatník

• 1 reply
    • 2.9k views
    • 36 replies
    • 14.4k views
    • 31 replies
    • 10.1k views
    • 3 replies
    • 4k views
    • 7 replies
    • 4.1k views
    • 0 replies
    • 2.9k views
    • 5 replies
    • 3.4k views
  5. plasty pod stěračema

• 8 replies
    • 3.6k views
    • 7 replies
    • 4.5k views
  6. Zadní zástěrky

• 1 reply
    • 3.1k views
  7. Oprava prahu

• 10 replies
    • 4.9k views
    • 4 replies
    • 5.6k views
  8. Přední lízák VW

• 2 replies
    • 3.7k views
  9. Skvrny na laku

• 6 replies
    • 5.5k views

• Aktuální příspěvky

• Já mám problém s tím, že když zapnu výhřev (levá zadní sedačka), tak se rozsvítí ty tři kontrolky a během vteřiny zhasnou. Nikde nic se nepíše, nepípá, jen zhasnou a nic. Ostatní sedačky topí...
    • Zajimavy, ze v koncernu to resit umi - u Tiguana je to videt uplne paradne. Asi zkusim zajet do servisu, co mi k tomu povi. Nerikam, ze nedokazu ve tme zacovat na zrcatka, ale myslim, ze tohle uz kamery umi dlouho a bude to jenom otazka nejakeho nastaveni.
    • Všiml jsem si takové věci. Mám už dva roky Rapida 1.0TSI, 81kw, r.2018, tankuju buď Vervu 100, nebo Efectu 95+Vif. Nikdy čistou 95. Rapida mám od počátku tedy jsem ho i zajížděl. Najeto má cca 20tkm. Minulý týden jsem domů pořídil ještě Fabii 3, 1.0TSI 70kw, r.2018. po operáku s naj. 20tkm. Rapida používám do práce 35km po okreskách tam a 35 zpět. Spotřebu mám po jízdě většinou okolo 5,5l. Teď už sem absolvoval tři jízdy s Fabií a hned sem si (podle maxidotu) všiml výrazně nižší spotřeby u Fabie. Natankováno má Efectu 95+VIF. S tou sem trasu absolvoval za 4.5l a nijak sem jí řekl bych nešetřil. Další cesta to samé a poslední jsem jel fakt zlehka a 3.9l....Nerell bych, že se počítač může tak moc mýlit a je mi dost divný takový rozdíl. Fabka bude o malinko lehčí ale i tak. Skoro bych řekl, že vyšší otáčky (nemám šestku) možná skutečně šetří v důsledku  víc benzínu. Rapida netrápím pod 1800ot. spíše jezdím nad 2000ot. S Fabkou budu jezdit stejně. Nebo, že bych Rapida tak blbě zajel?? Olej sem měnil po 4000km pak ve 12tkm na prohlídce...no věnuji se mu a takto se mi odvděčil :-)
    • Tak dnes mi auto ráno zahlásilo aktualizáciu :D :D :D a presne tú istú čo už raz robilo a aj dokočilo .
    • nie je normálen po tak málo km aby sa to pokazilo na jednmej strane ale môže tam byť aj dačo povolené. Treba vyskúšať ale to zisrtí aj obyčajný garážmajster.
  • Create New...