Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

marsiano

Uživatel
 • Počet příspěvků

  112
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

marsiano naposledy zvítězil 2. Duben 2010

marsiano nejvíce like obsah!

Popularita

3 Neutrální

O uživateli marsiano

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

308 zobrazení profilu
 1. marsiano

  pazvuky z převodovky

  Ahoj prosím tě, kde jsi sehnal ten unašeč dvouspojky popřípadě tu sadu?
 2. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Dnes proběhla návštěva v autorizovaném servisu, komplet prohlídka a zjištění závady klepání. Dělá to prý setrvačník, údajně se s tím dá normálně ještě dlouho jezdit. Oprava dosti drahá, doporučují společně se setrvačníkem vyměnit i komplet spojku a vše by stálo u nich cca 35-40tis Kč. Pokud bych si donesl díly, tak práce do 3500,-. Setrvačník jsem našel zatím nejlevnější za 8399,- , spojkovou sadu zatím za 10866,- (ale podle mne půjde sehnat něco kolem 8000,-) Musím o tom popřemýšet.
 3. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  To se mě nezdá, jelikož to dělá jen za tepla.
 4. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Většině lidem to ale nedělá. Mě nejvíc štve to klepání po přidání plynu. Je to jako by byla někde vůle, navíc čím větší dálku jedu, tím víc to klepe. Za studena vůbec. Snad na to přijdu. Kdyby někdo věděl co to dělá, tak napište.
 5. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Taky nemám k autorizaku moc důvěry, dám pak vědět jak jsem dopadl. To klepání tam rozhodně být nemá. Zatím se mi ani nikde na netu nepodařilo najít někoho, kdo by měl tento problém a vyřešil ho.
 6. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Tak jsi to přestal řešit? Mě to tedy moc normální nepřipadá. Já jsem objednaný do autorizaku na příští pátek, tak jsem zvědavě co mi řeknou.
 7. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Čus, mám dá se říct stejnou závadu. Zjistil jsi čím to nakonec bylo? Mimochodem mě to dělá jen když se zahřeje motor, za studena nic. Měl jsi to taky tak?
 8. marsiano

  Hucanie a rezonancia od motora

  Nemůžu tu trubku zaboha najit, podle těch fotek. Něco mi tam taky klepne kdyz přidám plyn, tak jsem se na to chtěl podívat. Poradí někdo??
 9. marsiano

  Hucanie a rezonancia od motora

  Co vše se mísí namontovat, aby sla ta trubka videt? V jakých je přesné místech?
 10. marsiano

  Zvýšení výkonu / chiptuning motoru 2.0 TDI 110kW

  Příkladam grafy, jinak maximalku mam taky 230. Prvni graf je s tou závadou, kdy byla vysoká teplota výukových splodin. Druhý graf je po korekci.
 11. marsiano

  Zvýšení výkonu / chiptuning motoru 2.0 TDI 110kW

  Máš manual a nebo dsg a kolik najeto?Zkoušel jsi maximální rychlost a bylo vše bez závad? Jinak dělal mi to motrpower, což je profík, musela se udělat korekce o 1kw výkon dolu a asi 12Nm dolu a teď je to bez závad. Až budu doma hodím sem grafy. Je to zvláštní, spoustu O3 chipoval i na výší výkon a bylo to bez závad. Mám asi hold blbej kus. Před úpravou jsem měl nějakých 112kw 323Nm najeto 156000km (diagnostika bez závad, dpf v super stavu)
 12. marsiano

  Intelligent Light Assistant, Automatické zapnutí světel

  Setkal jste se někdo s tím, že přestali při režimu auto zhasinat prodavačky i když je venku denní světlo? Čidlo které přepíná podkavaci světla a LED, je to samé co spouští dálkové světla?
 13. marsiano

  Zvýšení výkonu / chiptuning motoru 2.0 TDI 110kW

  Zdravím, po chipu 2.0tdi 110kW na odbrzděných 134,9kW 389,1Nm, se mi při překročení rychlosti cca 210km/h rozbliká kontrolka žhavení a na diagnostice vyběhne závada snímač 1 teploty výfukových plynů. (auto nepadne do nouzáku a kontorlka žhavení po chvilce zmizí, a po opětovném nastartování je závada pryč do doby překročení rychlosti cca 210km/h) Snímač jsem dal nový a závada se tím nevyřešila, opět po překročení rychlosti cca 210km/h se rozsvítila stejná závada. Před chipem se závada neprojevovala, nyní byl vrácen originál software a závada se již neprojevuje. Nemáte někdo podobnou zkušenost, případně jaký výkon jde na tento motor dát bez závad?
 14. marsiano

  Teplota výfukových plynu před turbem

  Děkuji je to ono, kde jde ten klíč sehnat?
 15. marsiano

  Teplota výfukových plynu před turbem

  Nevíte alespoň někdo jak, nebo spíše čím to čidlo povolit, je tam 17 matka, ale přístup žádnej :-( Byl jsem snad ve 20 servisech, všude plno až do Září a nebo neví jak to povolit. Pokud by tu byl mechanik z Karlovarska, dobře zaplatím za výměnu. Mě se to povolit nepodařilo.
×