Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

marsiano

Uživatel
 • Počet příspěvků

  122
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

marsiano naposledy zvítězil 2. Duben 2010

marsiano nejvíce like obsah!

Popularita

4 Neutrální

O uživateli marsiano

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

398 zobrazení profilu
 1. marsiano

  Parkovací asistent – Automatic Parking assistant

  Mám park pilot, teď mi v autorizovaném servisu měnili zadní nárazník a objevila se mi špatná funkčnost senzorů. Po stočení volantu, začnou senzory hlasit přiblížení k překážce z boku (práva či levá strana vozu) i když stojím na místě, nebo pomalu couvam a žádná překážka v blizkosti není. Nemusí se udělat nějaká kalibrace senzorů? Nebo kde by mohla být chyba? Před výměnou nárazníku vše fungovalo tak jak má.
 2. marsiano

  porucha tempomatu?

  Také se mi tempomat občas samovolně vypíná. Jaký software se přehrává, jde o řídící jednotku motoru? Mám chip, předpokládám tedy, že pokud by mi servis přehrál software skrz problém s tempomatem, tak prijdu o Chip?
 3. marsiano

  Demontáž předního světla

  Děkuju, vůbec jsem netušil, že je tu něco takového.
 4. Ahoj, poradí mi někdo jak vyměnit přední světlo (bixenon)? Je potřeba sundat přední nárazník, případně nějaké speciální nářadí?
 5. marsiano

  Adaptivní tempomat

  Myslel jsem, že to má abs jednotka podporuje a jen se musí přeprogramovat. Případně jakou jednotku musím koupit?
 6. marsiano

  Adaptivní tempomat

  Ahoj mám O3 rv 2014, měl bych zájem dodělat adaptivni tempomat a front assist. Je to asi jediná věc co mi v autě chybí. Je tu někdo kdo si ho dodelaval? Případně kde doporučujete koupit díly? Na koho se můžu obrátit, aby mi vše namontoval a zprovoznil? Co jsem zjišťoval, tak je potřeba: Mrizka nárazník Cena 567,- Krytka nárazník Cena 159,- Plast pod volant Cena ? Pačky Cena 1415,- Radar Cena použity cca 4000,- Nový 6800,- (ale není mi moc jasno jaký typ přesně koupit) Kabeláž Cena ? Držák radaru Cena 780,- Zapomněl jsem na něco? Vycházím z cen dílů na https://www.skoda-dily.cz
 7. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Hale autorizak chce za prací 3500,- s DPH, navíc je práce se zárukou a meli by mít veškeré příslušenství co je potřeba, včetně návodu jak se to má měnit a předpokládám, že i zkušeností. Proto mi ta cena prijde v pohodě. Autokelly tam vůbec nekoukej, to jsou největší zloději, ty mají na dílech nekdy i 500% přirážku. Originál díly mi byly doporučený LUK. Nejlepší ceny jsem našel na www.autodily-pema.cz setrvacnik LUK s vodícím loziskem 8399,- Kč. Spojku dsg na stránkách nemají, ale jistě ji dokáží sehnat, jelikož na stránkách www.motora.cz spojku také nemají na stránkách, ale kdyz jsem tam psal, tak ji umí sehnat za 9900,- Kč a vzhledem k tomu, že setrvak tam mají za 9117,- Kč, tak předpokládám cenu kolem 8000,- v těch autodilech Pema. Mám Sice Octavii 3 dsg, ale na Superba to bude stejne, možná i levnejsi.
 8. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Přesně, ale mám zjištěno pokud by jsi si koupil sám díly (origo) tak s prací v autorizaku tě to vyjde na cca 22tis Kč. Což je dost, ale dá se říct, že je to polovina ceny, kdyby jsi díly kupoval přes autorizak.
 9. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Ja to taky řešit nebudu, sami mi říkali, že to ničemu nevadí a v pohodě najedu vic jak 100tis km. Doporučovali mi vymění setrvaku až odejde spojka.
 10. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Autorizovaný servis Manfred Schöner - Autoservis, Česká 225, Karlovy Vary. S tímto servisem mám jen dobré zkušenosti.
 11. marsiano

  pazvuky z převodovky

  Ahoj prosím tě, kde jsi sehnal ten unašeč dvouspojky popřípadě tu sadu?
 12. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Dnes proběhla návštěva v autorizovaném servisu, komplet prohlídka a zjištění závady klepání. Dělá to prý setrvačník, údajně se s tím dá normálně ještě dlouho jezdit. Oprava dosti drahá, doporučují společně se setrvačníkem vyměnit i komplet spojku a vše by stálo u nich cca 35-40tis Kč. Pokud bych si donesl díly, tak práce do 3500,-. Setrvačník jsem našel zatím nejlevnější za 8399,- , spojkovou sadu zatím za 10866,- (ale podle mne půjde sehnat něco kolem 8000,-) Musím o tom popřemýšet.
 13. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  To se mě nezdá, jelikož to dělá jen za tepla.
 14. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Většině lidem to ale nedělá. Mě nejvíc štve to klepání po přidání plynu. Je to jako by byla někde vůle, navíc čím větší dálku jedu, tím víc to klepe. Za studena vůbec. Snad na to přijdu. Kdyby někdo věděl co to dělá, tak napište.
 15. marsiano

  Klepnutí při přidání plynu

  Taky nemám k autorizaku moc důvěry, dám pak vědět jak jsem dopadl. To klepání tam rozhodně být nemá. Zatím se mi ani nikde na netu nepodařilo najít někoho, kdo by měl tento problém a vyřešil ho.
×